2733
2739
عنوان

من مادرم ، مادر کودک بیش فعال

| مشاهده متن کامل بحث + 275178 بازدید | 2616 پست

منم به دخترم مشکوکم به adhd

خیلی خونرو بهم میرزه تمام وسایل خراب

اصلا اسباب بازی سالم نداره

یک کتاب نمیراره براش بخونم صفحه دوم پامیشه میره

ولی خب تی وی میبینه دو ساعتم باشه میشینه پاش

ولی فقط برای فیلم اینجوره.خیلی تند و سریعه مثلا الان گرسنش میشه دو دقیقه دیگه میره سر دوچرخه باز اونو ول میکنه میره وسیله دیگه میاره یهو در عرض چند دقیقه میبینم کل خونه شده اسباب بازی

یهو باز میگه گشنمه.....محاله لیوان اب بیارم چپ نکنه......

اصلا بازیهاش مث هم نبست و باهم فرق داره

با اینکه دختره بازیهای دویدنی دوست داره نشستنی و خاله بازی با بچه ها دوست نداره برای همین همبازی های پسر و انتخاب میکنه

ولی هنوز پیش دبستان نرفته که من ببینم توی یادگیری چجوریع

من فک میکنم فقط عدم توجه و تمرکز داره دختر من

رفتارای تکانشی نداره با شلوغی بیش از حد نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز من تمرینات رو ندیدم ، مطمینید صفحه ۵۹؟

الان دیدم نیست   نمی دونم چرا حذف شده 

اگر دفتر رو پیدا کرپم عکسش رو براتون دوباره نیزارم  

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
الان دیدم نیست   نمی دونم چرا حذف شده  اگر دفتر رو پیدا کرپم عکسش رو براتون دوباره نیزارم ...

میزارم *

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
منم به دخترم مشکوکم به adhd خیلی خونرو بهم میرزه تمام وسایل خراب اصلا اسباب بازی سالم نداره یک کت ...

بزار بره پیش دبستانی  بعد اگر دیدی نمی تونه سعر حفظ کنه و یا توجه و تمرکز نداره بعد ببر روانپزشک کودک  فعلا زوده  این رفتاراشم طبیعیه به نظرم 

منم به دخترم مشکوکم به adhd خیلی خونرو بهم میرزه تمام وسایل خراب اصلا اسباب بازی سالم نداره یک کت ...

چند وقتشه؟ پسر من سه سال و نیمه کمی از اینهایی که گفتید رو داره ولی مشکل تسلیم اینه که توی کلاس نمیشینه، بچه های دیگه قشنگ میشینن به نقاشی ولی پسر من همش دوست داره راه بره

2738
چند وقتشه؟ پسر من سه سال و نیمه کمی از اینهایی که گفتید رو داره ولی مشکل تسلیم اینه که توی کلاس نمیش ...

پنج سالش هس

منم دخترم پارسال بردم مهد تایمای بازی خوب بود اون وقتایی میخاستن بشینن یجا نمیتونست

من خودم adhdدارم  احتمال زیاد دخترمم دارا

من اصلا سر کلاس درس گوش نمیدادم نمیتونستم

ذهنم همه جا بود

بزار بره پیش دبستانی  بعد اگر دیدی نمی تونه سعر حفظ کنه و یا توجه و تمرکز نداره بعد ببر روانپزش ...

میشه در مورد پسر من نظرتون رو بگید. پسر من سه سال و نیمشه. لحاظ یادگیری عالی هست به طوری که خوندن رو کامل یاد گرفته مام رنگ‌ها اشکال هندسی حیوانات شمارش تا صد،رو بلده و خیلی چیزای دیگه،عاشق کتاب خواندن هست،یکی دو ساعت هم براش کتاب بخونی میشینه، نشستنش جوریه که مدام وول می‌خوره، بلند میشه میشینه دور میزنه، اصلا نمیتونه چهارزانو یا دوزانو بشینه جایی، مدام سرجاش عقب جلو میشه، توی کلاس نقاشی هم اصلاً دوست نداره بشینه،بچه‌ها می‌شینن و پسر من وول می‌خوره،دستورپذیری از مربی هم نداره  قشقرق می‌کنه، نظر کار درمانش اینه که بیش فعال هست نمی‌دونم به خاطر اینکه جلسات بیشتری ببریمش اینطوری میگه یا نه؟نظر شما چیه

میشه در مورد پسر من نظرتون رو بگید. پسر من سه سال و نیمشه. لحاظ یادگیری عالی هست به طوری که خوندن رو ...

علائم رو داره عزیز  باید بزرگتر بشه تا بیشتر مشخص بشه 

هنوز زوده 

سلام دوستان میشه در مورد پسر منم یه نظر بدین البته که وقت گرفتم ببرمش هنوز نوبتم نشده پسرم ۳ونیم شه شعر اصلا هرکاری ش میکنم حفظ نمیکنه اعداد رو انقدر گفتم تا ۱۰ اشتباه میگه رنگا رو اصلا بلد نیست اشکال هندسی هم همین طور اصلا نمیشینه کتاب به صفحه دوم نمیکشه زود خسته میشه کنترل خشم نداره همش درحال زدن و جیغ و داد یه جوریه که اگه گوشی دستش باشه کارتون مورد علاقه ش هی میبره جلو اصلا دوس نداره توجه کنه وارد جمعی میشیم خودشو گاهی میزنه واقعا خسته شدم دخترم که ۸ ساله شه خسته شده میگه من دوس ندارم با داداشم جایی برم 

سلام خانما الان توپیج اینستاگرام با یه خانم دکتر که روانشناس کودکانه وفالووراشم زیاده درباره بیشفعالی پسرم ومشکلاتش صحبت کردم می‌گفت اگه دوره رو بخری که هزینش 990تومنه مشکلات پسرت کم میشه و اعتماد بنفس بدست میاره بنظرتون چیکار کنم دودلم هزینشم کم نیس که فقط بخوام امتحان کنم😔

سلام خانما الان توپیج اینستاگرام با یه خانم دکتر که روانشناس کودکانه وفالووراشم زیاده درباره بیشفعال ...

عزیز من نظرمو میگم اینکه اول از همه پیش روانشناس کودک حضوری برو و مشکلاتتو بگو اگه احتیاج بود از پکیج استفاده کن اگه روانشناس گفت برو روانپزشک و بیش فعالی هست حتما پیش روانپزشک کودک برو و پکیج به دردت نمیخوره چون خود روانپزشک حتما راهکار خودشو ارائه میده 

2706