2752
2734
عنوان

دوقلويي

735 بازدید | 63 پست

مامانايي که دوقودارن يانزديکانشان دوقلودارن واطلاعتش بيان کمک لطفا

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا

این تاپیکشونه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1320352/مامانایی-که-دوقلو-دارین-یا-دوقلو-باردارین-بیاین-تا-با-هم-باشیم?page=1

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

مامانم دوقلو دارع.

چ کمکی؟راجب چیش؟

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
2731

بفرمایید

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
دوقلو بارداری؟  

چنتا بچه داری؟از پروفایلت حس کردم خیلی بچه داری یا خیلی خیلی بچتو کلن بچه دوس داری؟؟

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
شوهرم با برادرش دوقلوئه😂😂😂

چ باحال.

تشخیصشون میدی ازهم؟؟

چنتا بچه داری؟از پروفایلت حس کردم خیلی بچه داری یا خیلی خیلی بچتو دوس داری؟؟

سوال منم هس

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

من و خواهرم دوقلوئیم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
سوال منم هس

ولی هنوز ج ندادع از ۹۶هس تعداد نظراش ۳ شاید ج نده

تو ۱۴سالته؟

بله. مگ چیزع عجیبی پرسیدم

2706