2737
2734
عنوان

اشکام امونم نمیدن دلم خیلی گرفته!

1933 بازدید | 45 پست
بچه ها من الان تو هفته دهم بارداریم الان بیشتر یکماهه حالت تهوع شدید دارم فشارم همش رو8،7:30 چند روزه معده درد هم اضافه شده از هر بویی حالم بدتر میشه حتی بزور میتونم برم حموم چون بوی آب هم اذیتم میکنه....یک بچه دیگه هم دارم که دلم براش میسوزه نمیتونم بش برسم ....مامانمم نزدیکم نیس پیشم باشه کمکم کنه امشب دیگه کم اوردم کارم شده گریه خیلی تنهام فامیلای شوهرم که نزدیکم فقطط میان خونمون بجزای ااینکه یکبارار شوهرم و بیمو بگن غذا برنامه میان خودشدنم شام میمونن مسافر هم زیاد میاد خونم میدونن بارداری سختی دارم اما نمیکنن نیان واقعا خسته شدم ناشکری نمیکنم اما دیگه از معده درد و تهورع و تلخی دهنوز و ....دارم روانی میشم یکماه بیشتره دارم تحمل میکنم اما هر روز درد عجیب و جدید دیگه سراغم میاد....اینید حالم خرابابه ته بچپ نشست بالا سرم برام دعا خوند الهی بمیرم براش بغلم کرد و گفت خدایا مامانو خوب کن گناه آره همش درد میشه.....لم یک همزبون میخوایاد دلم مامانمو میخوایاد پرستاریم ونه .....
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوستم منم دقیقا مث توام و حالا دارم گریه می کنم خیلی دلم گرفته
هشت ماهم داره تموم میشه پسرم ٢١ ماهشه مامانم اهوازه خودم تهرانم موقع زایمانم دقیقا می افته با سفر تمتع پدر مادرم
خیلی ناراحتم
2742
میدونم بدتر از جنم هستن اما دلم بغل مامانمو میخوایاد خیلی اعصابم ضعیف شده با این حال خرابابم که با هر بویی تو ددستشویی باید غذا بپرسمزم دیگه کم هوردم....
ولی من همش استراحت میکردم هرچند خوابمم نمی برد ولی ب هر حال
کار نمیکردم
عزیزم با شوهرت حرف بزن مهموناتو کم کن
اگه ممکنه مامانت یکی دو هفته بیاد پیشت
اگه دکترت اجازه میده امپول ویتامین ب 6بزن
زن = مرد
رومینگا جون تو هم مثل منی....چیکار کنن دلم داره مبارکه شاید اگه حالم بد نبود اینید بیقرارار نمیشهدم....خیلی معده درد دارم نمیتونم رانیتیدین بخورم؟
2740
مامی اتینا همسرم چقدرد میتونه کمکم باشه اون بنده خدا هم کار داره وقتی خواست هم داره کار خونه میکنه....مامانم نمیتونه بیاد پیشم دلم از این گرفته هر کی حاماه میشه حدالقلقه مادرشته در هفته یکبارارم سرش بزنه غذاش ببره غنیمه من تنهایی دق کردم...مهمونامون مسافرن وقتی زنگ میزنن که ما فلان روز راه میافتیم با وجودی که میبینند صدای من در نمیاد از اسفراغ دیگه چی بگیم بشوند...نهاتیش میگن آخی!خودمون میایم کمک....همه بفکر خودشوتن
2706