2733
2734
عنوان

خونریزی سه ماه پس از سزارین

3731 بازدید | 15 پست
اوایل اسفند سزارین شدم ولی تا الان همش لکه بینی دارم چند روز پاک دوباره چند روز لکه بینی تقریبا 90 روز میشه تجربه ای دارین در این زمینه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من شرایط شما تا یه سال داشتم بی دلیل.تولد پسرم هنوز لکه بینی داشتم میرفت میومد.آخر با چند دوره ال دی منظم شدم.ایشااله که شما به زودی رو‌ب راه میشی
💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2728

سلام خانومی خوب هستید؟

شما چیکار کردید خوب شدید؟منم دو ماه و نیمه زایمان کردم یه هفته پریودم یه هفته پاک.سونو و چکاپ هم دادم چیزی نبود

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
2738
سلام گلم شما خوب شدین؟؟منم دو ماه و نیمه شرایطم اینطوریه

من رفتم سونو چیزی نبود دیکه دکتر نرفتم ولی از تجربیات خانومای اینجا خودم شروع کردم ب ال دی خوردن ببینم منظم میشه یا نه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من رفتم سونو چیزی نبود دیکه دکتر نرفتم ولی از تجربیات خانومای اینجا خودم شروع کردم ب ال دی خوردن ببی ...

من همین الان داشتم نگاه میکردم اینا رو پیدا کردم...منم باید برم سونو 

امروز درست ۹۰ روز میشه

چهار پنج روز بود قطع شده بودم

دوباره لکه بینی شروع شده😢

من همین الان داشتم نگاه میکردم اینا رو پیدا کردم...منم باید برم سونو  امروز درست ۹۰ روز میشه ...

حتما برو دکتر درمان شو 

بخدا من انقدر ضعیف شدم شوهرم اصلا عین خیالش نیست 

خودمون باید بفکر خودمون باشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره منم دکتر رفتن رو هی امروز فردا میکنم باید وقت بگیرم برم تا از پا نیافتادم

سلام خانوما

شما چه کردید خونریزی قطع شه

تو رو خدا راهنمایی کنید

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
2706