2737
2734
سلام دوست جونا خانم داریم اینجا کارمند بانک باشه سوال داشتم
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کارمند نیستم ولی خانم کارمند بانک دورو برم زیاده. سوالتو بپرس شاید بتونم جواب بدم
 از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2742
راستش می خواستم بدونم کارمندای بانک از طریق ازمون قبول شدن یا پارتی اصلا میشه پارتی بازی کرد اگه نه بگید شرایط مصاحبه و ازمون چیه راستش من 1 پارتی دارم که ریس کل هستش تو بانک مرکزی نمی دونم رو بزنم میشه یا نه میترسم بگم نشه ضایع بشم
خدا جونم ممنونتم به خاطره فرشته های مهربونی که بهم دادی و زندگی قشنگم .عاشقتم خدا جون
چند تاشون با پارتی رفتن چندتاشونم با مصاحبه. همشونم از کارشون ناراضین. هم میگن سخته هم مشتری ها خیلی اذیت میکنن
 از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2740
چرا ناراضی فدات شم بهترین شرایط رو بهشون میدن وام کم بهره هزارو یکی مزایا ارزومه کارمند بشم
1 سوال دیگه اونکه با پارتی رفته بانک دولتی رفته یا خصوصی سن ورودش چقدر بوده چون میدونم شرایط سنی داره
2706