2752
2739
عنوان

آیا رابطه خوبی با جاری تون دارین؟ ..... لطفا راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 10098 بازدید | 42 پست
سلام من یه جاری دارم سال اول که عقد کرده بودم تنها حرفمون سلام وخداحافظ بود ویک سال بعد از عروسی خوب که اخلاقهای همدیگرو شناختیم با هم صمیمی شدیم خییییییییییییییییییییییلی ماهه ومهربون .الان همه حرفام ودرد دلام رو بیشتر به اون میگم دهن جفتمون هم چفته حتی برای شوهرامون هم تعریف نمیکنیم .مسافرت ومهمونی هم 60 درصدش رو با هم همستیم عین دوتا خواهر جالبه که شوهرامون خیل یحرف برای گفتن با هم ندارن .فاصله سنی مون هم 11 سال اون از من بزرگتره
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
کوثر جان جاری من خانواده مذهبی داره وما متوسط هستیم هیچ وقت کاری نمیکنم که عقایدش رو بهش بی احترامی کنم .به نظر من مهمترین کار اینه که همیشه احترام نگه داری وبه عقاید هم احترام بگذارین که اگر تو اینجوری باشی صد در صد اونم رعایت میکنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدریه جان به نظر من مقصر مادر همسرته نه جاریات.اگر به حرف کسی گوش نکنه ومعیارش رو عقل خودش قرار میداد این اتفاق نمی افتاد.به نظر من همه کسایی که با جاری مشکل دارن ریشش برمیگرده به مادر همسرا که به عقلشون رجوع نمیکنن ودهن بین هستن .میگین نه بشینین کامل به اختلافا وعلتاشون فکر کنین
دوستان عزیز ممنون

سحر جان منم امیدوارم از این رابطه نتیجه مثبتی بگیرم خیلی شباهت داریم البته من از جاریم 4 سال بزرگترم ولی به قول شما عقد که بودن فقط سلام و علیک داشتیم و درد دلهامون از بعد از عروسی شروع شده شوهر اون روی من حساس نیست ولی شوشوی من خیلی روی اون حساسه .... اگه من حرفی نزنم اون و شوهرش بعیده فتنه ای بکنن در عین حال مثل شما ..... شوهرای ما هم با هم ارتباط خیلی خوب و صمیمی ندارن

ممنون راهنماییم کردی
2731
من 4تا جاری دارم...با هر تیپ و مدلی...بزرگترینشون جای مادرمه و کوچیکه هم خودمم.بغیر از یکیشون که دختر داییمه با بقیه خیلی خوبم...در مورد همه چی با هم حرف میزنیم...حتی با یکیشون هر روز تماس تلفنی دارم و هر روز با هم کلی غیبت میکنیم!!!اکثر مواقع هم غیبت شوهرامونه!!!
آخه این دو تا برادر مثل دوقلوها میمونن با اینکه اکثر مواقع آخر کاربا هم حرفشون میشه اما باز هم فرداش با همدیگن!
جاریهای من خوبن...جاری خوب هیچ وقت جای خواهر نمیگیره اما بودنش خوبه!
راه در جهان یکی است و آن راه راستی است.
2740
سلام من 4تا جاری دارم فکر می کردم چون خواهر ندارم اونا مثل خواهر باشن اما اینقدر زیراب زنن که اصلا دوست ندارم باشون هم کلام بشم
خدایا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم وآنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم
منم تا جاری دار شدم کلی خوشحال شدم چون خواهر شوشو ندارم و تو خوانواده شوهر تنها بودم همه کار هم براش کردم حتی با اینکه 7 ماهه حامله بودم باهاش رفتم بازار خرید عروسی از صبح تا شب دوییدم ولی دست ؟آخر مزدمو داد.
جاری خواهر نمیشه هرگز.
شانس من یه حسودش گیرم اومده اگه یه خلال دندون بخرم اونم باید مثل همونو از همون مغازه بخره.اگه موهامو رنگ کنم فرداش موهاش همون رنگیه حتی اگه خوشش هم نیاد.5 سال تنها عروس بودم چه راحت بودم الان 2 ساله ازدواج کرده 6 بار دعوتش کردم ولی اون یه بار اونم صدقه سر مادر شوهرم زورکی
ادم 10 تا خواهر شوهر ترشیده داشته باشه یه جاری حسود نداشته باشه.حواست به حرف زدنت باشه فردا اگه حرفت رو از دهن این و اون شنیدی شوکه نشی.هر چی ازت پرسید بگو نمیدونم یا چتو مگه .
کلامی از بدی خوانواده شوشو بهش نگو که تا مزه دهنش تلخ بشه کف دست مادر شوهرته تازه 10 تام میزاره روش
چرا اکثرا از جاری بد میگن؟؟؟
من اصلا روی جاریم حساس نیستم چون از اول خرج شوشوها با خودشون بود و من هم میگم خب هر کی شوهرش دلش میخواد به یه میزان براش کار بکنه و از طرف دیگه اگه ظلمی از طرف خانواده شوهر شده برای هر دوی ما بوده