2733
2739
دوستان عزیزم یه فکری چند وقته شدیدا ذهنمو درگیر کرده حالا شرایط رو میگم شما بگین اگه جای شخص بودید چه می کردید. شرایط رو کامل میگم چون واقعا زندگی افراد باهم فرق داره فرض کنید یه خانم با سن 40 سال ،همسر 46 سال دارای 1 فرزند 5 ساله. شغل خانوم :1-شرایط محیطی بسیار خوب2-مرخصی گرفتن راحت3-درآمد ماهی 3000000 4-مزایا :عالی شغل همسر:عالییی با درآمد بسیار عالی خونه منطقه خوب و شخصی وبقیه امکانات خوب گزینه 1:حالا اگه شما بودین بچه دوم رو میآوردین ؟درحالیکه بعد از بچه دوم قطعا باید کار رو ول می کردین یعنی این شرط همسر باشه؟ البته فقط شغل و مسایل مادی مطرح نیست.فرض کنید بارداری خیلی بدی هم داشته باشین و کلا در بارداری دچار افسردگی و استراحت مطلق و هزار تا چیز دیگه باشین. یا گزینه 2 به زندگی راحتتون ادامه میدین . البته یه نکته انحرافی دیگه هم هست خخخخ اینکه همسرتون بخاطر شغلش کلی زنهای آنچنانی هم دور و برش هست (البته که خودش بسیار قابل اطمینانه ولی به هر حال بارداری و هزار دردسر!!)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
والا همه شرایط اوکی هستش در این مواقع به حرف دلم گوش می دادم بچه دوم رو به خاطر تنها نبودن بچه اول می آوردم و همسرم رو راضی می کردم هر طوریه به کارم ادامه بدم
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
2738
1
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
هستی جان دقیقا فقط بخاطر بچه اول فکر می کنم وگرنه اصلا زیاد بچه دوست نیستم ولی خوب هرکسی هم از دور می بینه میگه همه شرایط رو دارین چرا بچه دوم نمیاری ؟البته من به حرف مردم خیلی اهمیت نمیدم ولی به هر حال ادم فکرمیکنه به حرفا میگم نکنه چند سال دیگه پشیمون بشم
2706