2733
2734
من ۱۷ آبان بی بی چک گذاشتم مثبت بود،همون روز بتا دادم مثبت بود و بالای ۲۰۰ دو روز بعد نوزدهم آبان ن ز د ی ک ی داشتم و بعد لکه بینی.تا اینکه ۲۰ آبان عصر حالت لرز بهم دست داد و ۲ ساعت کمردرد شدید و دلدرد و دلپیچه شدید و خارج شدن لخته و خونریزی.۲۱ آبان خونریزی تشدید شد.۲۲ و ۲۳ و ۲۴ آبان کم و کمتر شد تا الان که بسیار کمتر شده داره انگار تموم میشه. ۲۳ آبان شنبه رفتم دکتر،بتاتیتر دادم عدد شده بود ۱۹۷/۲ دکتر گفت یک هفته دیگه دوباره بتاتیتر رو تکرار کن اگر اومده بود پایین تر یعنی سقط . حالا لطفا حدسیاتتون رو از روی تجربه ها و اطلاعاتتون بگید ، احتمال سقط چقدره ؟
ثروتمند نیستید تا زمانیکه چیزی داشته باشید که پول قادر به خریدنش نباشد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
گلم بهتر بود تا سه ماه مراقب باشى و اقدام نکنى حتى الامکان معمولا بتا هرروز که میگذره دوبرابر میشه,
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
خانومی ناراحت نشیا ولی منم چندوقت پیش برام این اتفاق افتاد ازمایشم مثبت شد اما بعد چند روز با همون لرز و خونریزی سقط شد اگه بتات به جای اینکه بالا بره،پایین بیاد یعنی سقط شده
2738
ممنونم از همه شما که ارزش گذاشتید و وقت و جواب دادید و همدردی و همدلی ( ۱۴ آبان باید پریود می شدم...)
راستی هفته قبل از اینکه بتا بدم ۴_۵ روز سفیکسیم حوردم بعلت سرماخوردگی،آمپول پنی سیلین هم زده بودم،تاثیری توی سقط دارن؟