2733
2739
عنوان

کدوم رو بخرم؟

610 بازدید | 34 پست
سلام خوب برای راه رفتن پسر دومم به این نتیجه رسیدم که واکر بخرم گفتند روروئک ممنوعه و این حرفا بین دو سه مدل میخوام انتخاب کنم لطفا هر کدوم به نظرتون بهتره لایک کنید عکسا و مشخصاتشون رو توی پستای بعد میذارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا گفتن رورویک ممنوعه؟ بچه من تو روروک نشست خیلی هم دوست داشت یک سالگی،هم راه رفت بدون مشکل
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
به نظرم دومی قشنگتره اولی کاربردیتر
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
دومی چرا اینجوریه ؟ بچه رو که کله پا می کنه
خـــدایا

کــمــی بــیـا جــلــوتــــر .

مــی خــواهـــمـــ در گوشــت چــیــزی بــگــویم . . . !

ایـن یـک اعــتـرافــــــ اســت . . .

مــن بــی او دوامــ نــمی آورمــ . . .

حــتــی تــا صــبح فـــردا . . . !.!

2740
به نظرم این واکر کاربردی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!بچه رو می خوای 7 یا 8ماهگی بزاری تا باهاش راه بره وقتی بچه تو اون سن نمی تونه سفت چیزی رو بگیره و راه بره و تا یک سالگی خودش یادمیگیره چه ضرورتی داره این واکر فقط یه وسیله ی اضافه اس پسر من توی روروئک نشست اصلا
خـــدایا

کــمــی بــیـا جــلــوتــــر .

مــی خــواهـــمـــ در گوشــت چــیــزی بــگــویم . . . !

ایـن یـک اعــتـرافــــــ اســت . . .

مــن بــی او دوامــ نــمی آورمــ . . .

حــتــی تــا صــبح فـــردا . . . !.!

2706