2737
2734
عنوان

برونشیولیت کودکان

2312 بازدید | 5 پست
سلام پسر من نزدیک 8 ماهشه و پریروز شروع کرد به سرفه و دیروز که بردمش دکتر گفت که بیماریش برونشیولیته. خواستم ببینم کسی تجربه ای در این زمینه داره. آخه خیلی میترسم.
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻞ ﮔﻨﺪﻣﻨﺪ ، ﯾﻌﻨﯽ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺮﮐﺖ ﻭ ﻧﻌﻤﺖ ، ﻧﺒﻮﺩﻧﺸﺎﻥ ﻗﺤﻄﯽ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭ ﻣﻦ ﭼﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻢ ﮐﻪ ﺯﺭﺩﯼ ﺧﻮﺷﻪ ﻫﺎﯼ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻓﻢ ﻣﻮﺝ ﻣﯿﺰﻧﺪ
پسر من تو 7 ماهگی برونشیولیت گرفت .اول مطمئن بشو از بیماریش.تب بالا داشت و نفس نفس میزد دکتر به من گفته بود نفساشو بشمرم اگه از 50 تا بیشتر شد ببرمش بیمارستان تا بهش اکسیژن بزنن. داروش هم زیتروماکس بود. حدود 500 گرم هم وزن کم کرد. بیماری سختی بود. مواظبش باش ولی نگران نباش.
سلام پسر من2 ماه و نیمش بود که وقتی خواهرش سرما خورد برونشیولیت گرفت توی بچه های زیر 2 سال شایعه>برای زیر 3 ماه خطرناکه .باید توی فصل سرد بیشتر مواظب بود.سرفه و خس خس و تب از علایمش هست.دکتر به پسرم اسپری سالبوتامول داد که با یه ماسک عجیب باید استفاده میکرد.بهم گفت اگه خس خسش بیشتر شد یا نتونست شیر بخوره یا تنفسش مشکل شد باید بیمارستان ببرم .خداروشکر بهتره.امروز دکتر گفت توی سرازیری افتاده و اسپری رو قطع کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742