2752
2734

یه سوال داشتم الان یه ماهی میشه که به پسرم غذای کمکی میدم ولی یه دوروزی هست که وعده غذاهاشو سه وعده در روز کردم ازروی برگه تغذیه اش عمل کردم

سوالم اینه اینکه میگن ازروی ادارنوزاد میشه فهمید نوزاد سیریانه ماله شش ماهه اوله که فقط شیر میخوره یانه وقتی هم غذای کمکی میخوره باید ازادارش فهمید؟

نه ادرارش ب مایعات ربط داره 

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

میتونی ی ساعت بعد از اینکه غذا خورد شیر هم بهش بدی غذا هم هرچقدرمیلش کشید بده بخوره هرچی بیشتر بهتر

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه غذا میخوره دیرگشنه میشه شیرنمیخوره یااگه میخوره کمه

خب سیره دیگع

بچه ک با شکم خودش تعارف نداره