2733
2734
عنوان

برای بچه 4ساله چی خوبه؟

868 بازدید | 12 پست
من یه پسر 3سال و 9ماهه دارم میخوام بدونم مهد بره خوبه یا کلاس زبان و ورزشی چیزی در ضمن من تهران نیستم و امکانات محل زندگیم هم خیلی نیست ممنون میشم راهنماییم کنید.
اگر خانه دارید که کلاسهای فوق برنامه مثل ژیمناستیک و خلاقیت و اگر بیرون از خونه کار میکنین مهدکودک
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
عزیزم من کارمندم دخترم از یک سالگی رفته مهد اما به نظرم شما چون خانه داری مهد کودک یه دفعه نذار اول از کلاس فوق برنامه شروع کن 5 سالگی بذارش مهد تا به محیط اونجا هم عادت کنه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ