2737
2734
سلام خانومای مشهدی با موسسه فرهنگی هنری سپنتا که دوره های قصه گویی و نمایش خلاق رو واسه سنین 5 سال به بالا برگزار میکنه تماس گرفتم (مامان کنجد لینک داده بود)و برای کارگاه مادر و کودک پرسیدم گفت اگر تقاضا داشته باشیم از مامانا میزارم بیشتر تاکیدشون رو ادبیات و قصه گویی بود البته من مبحث کاردستی و ... رو هم بیان کردم حالا شماهم تماس بگیریدواعلام
آمادگی کنید و اگر موضوع خاصی مد نظرتون هست بیان کنید البته ایشون گفتن که اگر متقاضی باشه و بخوایم برگزار کنیم حتما با مشاورین و اساتید مربوطه مشورت میکنن واسه چگونگی کلاس شماره تماس 38660736 موسسه فرهنگی هنری سپنتا مهر لطفا خانوما اگر اطرافیانتون بدنبال چنین کارگاهی هستن اطلاعرسانی کنید
عزیزم واسه چند سال به بالاست؟ منم دنبال یه کلاس خوب واسه پسرم میگردم
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کلاسای قصه گویی و نمایش خلاق که الان تبلیغ کردن واسه پیش دبستانی و دبستان اما من در خواست کارگاه دادم واسه سنین کمتر پسر خودم 19 ماهشه لطفا اگر مایلید تماس بگیرید تا پیگیر تشکیل بشن
2740
من چند وقته دنبالشم چیزی پیدا نمیکنم رفتم لیست مهد کودک هارو پیدا کردم چندجا زنگیدم گفتن واسه 19 ماهه آموزش نداریم کارگاهم نداریم به باشگاه کودک و آینده هم زنگیدم توفلسطین جای مرغ افشین گفت کلاس رنگ و گل بازی بیارش خودت کنارش باش یعنی کلا چیز خاصی واسه این سن نداشته اینکه تبلیغ مامان کنجد تو تاپیک مشهد یا دیدم و زنگیدم و خانوم مسئولش هم استقبال کرد
2706