2737
2734
سلام عزیزم من شنبه برگشتم از دبی
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هتل هایت ریجنسی دبی هتل هایت ریجنسی دبی یکی از مجلل ترین هتلهای دبی نیز می باشد و امکاناتی از قبیل زمین اختصاصی پاتیناژ،رستوران گردان و اتاقهای رو به به خلیج فارس را در دسترس مسافران خود قرار میدهد. بازار طلا پنج دقیقه تا هتل فاصله دارد. هتل دارای یک ورزشگاه مدرن، چند زمین تنیس ، مرکز تناسب اندام و زمین گلف می باشد. اسپا هتل نیز خدمات متفاوت ماساژ درمانی را میهمانان ارائه میدهد. این هتل دارای پنج رستوران است که، تنها رستوران گردان (چرخنده) شهر دوبی محسوب می شود..در تریای هتل انواع نوشیدنی نیز موجود است.این هتل تنها پانزده دقیقه تا فرودگاه دبی فاصله دارد.
2742
چه اطلاعاتی می خوایی شهرزاد جان؟
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
نیکی جان ، فرشته جان اطلاعاتی که فکر میکنید برای بچه هایی که نرفتند مفیده رو در اختیار ما قرار بدید کدوم هتل بودید؟ از هتلتون راضی بودید؟ مراکز خرید خوب کجاست اونجا؟
عزیزم من که خونه دوستان بودم. ما با پرواز آسمان رفتیم ترمینال 2. خدارو شکر همه چیز از روی نظم و ترتیب بود تو فرودگاهشون و اسکن چشم دادیم و رفتارشون هم خیلی خوب بود خلاصه که تو فرودگاه مشکلی نداشتیم و دوستامون اومدن دنبالمون و رفتیم خونشون تو خ شیخ زاید - المناره . دوستان فقط یه چیز خیلی مهم تو دبی اینکه هزینه تاکسی خیلی گرون هستش . کمترینش از 10 درهم شروع میشه فقط هر هتلی میرین سعی کنین حتما کنار مترو باشه. ما که یا با دوستامون می رفتیم بیرون. اگر اونا کار داشتن هم با مترو. خیلی متروشون راحته و خیلی به صرفه هستش . نقشه داره و راحت می تونین استفاده کنین . ما ابن بطوطه و امارات مال و دبی مال و فستیول سیتی ( ایکیا ) و سیتی سنتر دیره و برند فور لس ( نزدیک بیمارستان ایرانیا ) رفتیم . دبی مال و رقص فواره ها و آکواریم واقعا عالی بود چه نظم و ترتیبی تو این شهر بود و چقدر تمیز . تو امارات مال هم پیست اسکی خیلی باحال بود. حتماااااااا حتمااااا ایکیا برین برای لوازم خونه خیلی خوشم اومد و من تقریبا نزدیک 600 درهم فقط از ایکیا خرید کردم. قیمتاش خیلی خوب بود. برند فور لس نزدیک بیمارستان ایرانیا هم بزرگترین شعبش بود که tcm المان ( همون چیبو ) هم اونجا بود. کفشاش خیلی خوب بود ولی باید با حوصله می گشتین تا سایزتون پیدا می کردین و قیمتا خوب بود کفش مارک 80 درهم ، 120 درهم ، 50 درهم. H & M و Next و اسپلش و max تخفیفای خوبی زده بودن. مثلا اسپش تو تا تی شرت مردونه رو 40 درهم میداد. سه تا شلوارک 50 درهم . پیراهن مشکی مجلسی ( تولد و مهمونی ) از نکست خریدم 60 درهم. حتما حتما کارفور هم برین . تو چند تا مال شعبه داره . من تو سیتی سنتر دیره رفتم . شلوار کتون مردونه 33 درهم خریدیم. توی کارفور خیلی تخفیفای خوبی بود. تور صحرا هم رفتیم . من دوست داشتم مخصوصا ماشین سواریشو. تور صحرا نفری 170 درهم بود. دبی مارینا رفتیم خیلی زیبا بود و رستوران ایرانی صدف حتما برین. غذاش خیلی خوب بود. تو جمیرا JBR رفتیم یه قسمت هستش مثل اروپا سنگفرش هستش خیابوناش و کنار ساحل و پارک و رستوران داره واقعا محشر بود. kfc شوهرم خیلی دوست داشت. یه ساندویچ کوچیک به حالت رول داشت 5 درهم خیلی خوشمزه بود. پیتزا ایتالیایی Vanellies خیلی عالی بود . من پیتزا پنیرش خوردم یه تیکه 13 درهم ( تیکش بزرگ هستش ) . یه شب رفتیم دیسکو ( پالم دبی ) نفری 100 درهم ورودی ، قلیون 100 درهم و نوشیدنی هم 300 درهم . 600 درهم دادیم که خیلی زورم گرفت .
من گرند سنترال هتل 4ستاره بود 90درصد مسافراش ایرانی بود نیکی جون همه اطلاعات خیلی خوب داد حتما دبی مال برای دیدن فوارها برید بالا یه رستوران هست برید ار بالا نگاه کنید واقعا محشره من تو پاساز مردف کلی وسایل مارک گرفتم هوم سنتر وسایل خونه شیک داره
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
2740