2737
2739
عنوان

ترشح سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله عزیزم تموم شد انشاالله چیزی نیست

یه دنیااا ممنون که جواب دادین....من بچه کوچیک دارم یک ونیم ساله شیر نمیدم چندشب پیش سینمو فشار دادم ازش ترشح ابکی زرد رنگ اومد سینه دیگه رو فشار دادم حالت آغوز شیر زرد غلیط داشت..خیلی ترسیدم حقیقتش 

یه دنیااا ممنون که جواب دادین....من بچه کوچیک دارم یک ونیم ساله شیر نمیدم چندشب پیش سینمو فشار دادم ...

بله از منم همین بود 

فکرکنم شما از شیردهیت باشه خواهرشوهرم میگفت تاچندسال بعداز شیردهیم من ازسینه هام شیرمیومده ولی درکل نگران نباشید اگرم بازم میخواید یه معاینه پیش پزشک انجام بدید احتمالا یه سونو مینویسه

بله از منم همین بود  فکرکنم شما از شیردهیت باشه خواهرشوهرم میگفت تاچندسال بعداز شیردهیم من ازس ...

فوبیا دارم لامصب حالم شدید بدمیشه میرم دکتر....شما علت نرشحتون مشخص شد؟؟چقدر زمان برد رفع بشه

2740
نه عزیزم گفتن عادیه  والا بعدش دیگه باردارشدم

بچتون همسن بچه منه ازشیر گرفتین شما؟؟دیگه سینه رو چک نکردین؟؟

من از اون آبکیه خیلی ترسیدم🫠وگرنه شیری انگار خیلیا دارن

بچتون همسن بچه منه ازشیر گرفتین شما؟؟دیگه سینه رو چک نکردین؟؟ من از اون آبکیه خیلی ترسیدم🫠وگرنه شی ...

بله ازشیرگرفتم چرا یکی دوبارفشاردادم چیزی نیومد 

نه عزیزم نگران نباش 

تو بهداشت برو برات معاینه کنن لااقل بهترازاینه نگران باشی

بله ازشیرگرفتم چرا یکی دوبارفشاردادم چیزی نیومد  نه عزیزم نگران نباش  تو بهداشت برو برات ...

خودم معاینه کردم خداروشکر چیزی حس نکردم ...

من کلا وسواس فکری خیلی شدید دارم از دکتر بشدت میترسم...

بعداینکه دخترم ازشیر گرفتم موهای زائدم بیشتر شدن نمیدونم چرا