2737
2734

سلام

من ششماهگی پسرم ازش عکس انداختم مادر همسرم گفت یه عکس به من بدهید ماهم دادیم تا مادر همسرم فوت کرد من چند وقت بعد خونه خواهرشوهرم دیدم 

همسرم گفت ما عکسمون شکست اگر میشه عکسو بده 

ما هم اوردیم زدیم تا اینکه خواهرشوهرم رفته به زن عموم که میشه دخترخواهرش گله منو کرده گفته ازم گرفت ناراحت نشدم ولی رفتم خونش لنگه عکسو دیدم درصورتی که از اون عکس همونو ما داریم 

الان پسرم سه سال ونیمشه داستانی که ما عکسو گرفتیم مال سال ۹۸هستش این حرف مال الانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بعدم داده بودیم مادر همسرم بعد فوتش رفتم دیدم خونه اینه

خب اونم عمشه چه اشکالی داشت میدادین عکاسی دوباره یکی دیگا میگرفتین هرکسی باشه ناراحت میشه 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

خب اگه داداش و زن داداش منم بگن عکس بچمون رو بده منم ناراحت میشدم . خب عمشه دوسش داره

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2706