2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کلا الان زمان مناسبی برا اقدام به بارداری و این چیزا نیست به نظرم

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2728
کلا الان زمان مناسبی برا اقدام به بارداری و این چیزا نیست به نظرم

مثلا واس كسي ك تا الان درس خونده پزشك و وأقعا نميشد باردار شه و مشكل هه دازه

بمونه تا بغد كرونا تازه بيفته دنيال درمان😔

خدایا خیلی شکرت......
2740
مثلا واس كسي ك تا الان درس خونده پزشك و وأقعا نميشد باردار شه و مشكل هه دازه بمونه تا بغد كرونا تاز ...

بنظر منم فعلا صبر کن و اقدام نکن ، این همه صبر کردی هشت نه ماه دیگم صبر کن تکلیف دارو واکسن مشخص بشه

فقط این دوتا ازمایش ک نیس ، بادار شی هی باید بری سونو وازمایش تو این اوضاع جز استرس و پشیمونی چیزی نداره 

خدایا مواظب پسرم باش   
بنظر منم فعلا صبر کن و اقدام نکن ، این همه صبر کردی هشت نه ماه دیگم صبر کن تکلیف دارو واکسن مشخص بشه ...

نه بابا فعلا خاستم مشكلم حل شه

درمان نازايي خودش ي پروسه طولانيه 

واااي فكرشو كن تا سالي ديكه اين اوضاع باشه تازه بيفتم دنيال درمان

چ ميشه خدا خوذش رحم كنه

خدایا خیلی شکرت......
نه بابا فعلا خاستم مشكلم حل شه درمان نازايي خودش ي پروسه طولانيه  واااي فكرشو كن تا سالي ديكه ...

سعی کن فعلا خودت و همسرت با رژیم غذایی و ورزشی رعایت کنین چون همونام کلی تاثیرگذار و لازمه 

شروع کن فولیک اسید و آهن و ویتامین دی بخور ، همسرت اگه مشکل اسپرم داره قرص سلنیوم و فولیک اسید بده بخوره ، ورزش کنید ، خرما وکاسنی بخورید ، ما هم مشکل داشتیم همین کارا رو کردیم وخدا رو شکر قبل از اینکه درمانای دیگه لازم بشه باردار شدم 

خدایا مواظب پسرم باش   

به نظرم هر اقدامی لازمه انجام بده و در کنارش به دقت پروتکلهای بهداشتی رو رعایت کن و برای نتیجه هم توکل به خدا کن...واقعا معلوم نیس چقدر طول بکشه به نتیجه برسه برای همین صبر نکن کرونا تموم بشه،

ما که از یه ساعت بعد خبر نداریم از کجا معلوم کرونا تموم بشه مثلا (خدا نکرده) جنگ شروع نشه؟...فقط خدا آینده رو میبینه و خیر و صلاح همه ی ما دست خداست

اصلا از وظایفت اهمال نکن (مثل ماسک و فاصله گذاری) و نتیجه رو بسپر به خدا...ان شالله بهترینها برات اتفاق میوفته

به نظرم هر اقدامی لازمه انجام بده و در کنارش به دقت پروتکلهای بهداشتی رو رعایت کن و برای نتیجه هم تو ...

مرسي دوست عربزم همش نگرانم اخه وضعيت خوزستان ك ميدونيد خودم ك خيلي رعايت ميكنم همش ميكم نكنه اون خانوم ك عكس ميگيره دور از حون كرونا داشته ياشه

خدایا خیلی شکرت......
مرسي دوست عربزم همش نگرانم اخه وضعيت خوزستان ك ميدونيد خودم ك خيلي رعايت ميكنم همش ميكم نكنه اون خان ...

اگه هر دو ماسک بزنید حتی اگه ناقل باشه طوری نمیشه...ان شالله بهترینها برات اتفاق بیوفته

2706