2737
2739
عنوان

وزن فندق

507 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من هفته سی و دو هستم و شکمم خیلی کوچیکه اخذین سونوم بیست و نه هفتگی بود ک وزن جنینم نرمال بود اما الان میترسم رشد نکرده باشه 

اخه شکمم کوچیکه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه جا خوندم اب قلم و ماهیچه، بستنی، کباب، ماکارانی برای بزرگ شدن جنین خیلی خوبه، منم دوست دارم بچه ام تپل باشه همه اینارو میخورم 😁

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤

وزن کوچولوتون چقدر بود تو ان تی؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

عزیزم نگران نباش  بچه توی هفته های اخر وزن میگیره من هفته های اخر بارداریم هفته ای سه کیلو وزنم بالا میرفت

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
2738
مال منم 30 هفته 1525 بود. همه هم میگن شکمت کوچیکه. قد بلندم زیاد معلوم نیس. 

من وزن اضافه نمیکنم تا الان کلا ۳ کیلو اضافه کردم اونم با خوردن شیر خشک 

بره سلامتی نی نی ی صلوات بفرستید 
من هفته ۳۷ رفته بودم سونو خانمایی ک اونجا بودن میگفتن شما واس چی اومدی سونو؟میگفتم باردارم . میگفتن ...

خوش بحالت من ماه اخرم اندازه فیل بودم از اول تا اخر بارداریم ۲۰ کیلو اضافه کردم

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
عزیزم نگران نباش  بچه توی هفته های اخر وزن میگیره من هفته های اخر بارداریم هفته ای سه کیلو وزنم ...

سونو انومالی چن هفته رفتید؟وزن کوچولوتون یادتونه چقدر بود ک الان تپلی شده؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
خوش بحالت من ماه اخرم اندازه فیل بودم از اول تا اخر بارداریم ۲۰ کیلو اضافه کردم

بچه مم۳۲۰۰ بود.البته زود زایمان کردم .همون ۳۷ هفته زایملن کردم

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
سونو انومالی چن هفته رفتید؟وزن کوچولوتون یادتونه چقدر بود ک الان تپلی شده؟

۲۸ هفته وزنش ۱۰۹۱ بود

۳۰ هفته وزنش ۱۵۰۱ بود 

موقع تولد ۳۷۵۰بود

۲۸ هفته وزنش ۱۰۹۱ بود  ۳۰ هفته وزنش ۱۵۰۱ بود  موقع تولد ۳۷۵۰بود

ایشالا سلامت باشه عزیزم مرسی فک کردم وزن سونو آنومالی۲۰تا۲۳هفته رو هم میدونی

ایشالا سلامت باشه عزیزم مرسی فک کردم وزن سونو آنومالی۲۰تا۲۳هفته رو هم میدونی

بچمو دارم شیر میدم پاشم میرم نگا کنم بهت خبر میدم

2706