2737
2734
عنوان

بعد از پرواز فرشته هایمان بیایید با تدبیر تقدیر را تغییر دهیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19914 بازدید | 144 پست

من تموم داستان های غم انگیز این تاپیک رو خوندم و باهاشون کلی گریه کردم😔😔😔منم خودم پسرم رو توی هفته ۲۴ به خاطر فیبرومام که خیلی بزرگ شده بودن با لکه بینی و بعدش پاره شدن کیسه آب از دست دادم من حس همه ی این مادرا رو درک میکنم میدونم چی کشیدن من خوراک روز و شبم گریه هست و افسردگی گرفتم😔😔😔😢😢😢😢دوستانی که پستم رو میخونن واسه آرامشم دعا کنن و اینکه خدا یه نی نی دیگه بهم ببخشه بچه من ۱۷ روز پیش فرشته ی آسمونی شد😔😔😔😔

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
من 27 سالمه و 3 ساله ازدواج کردیم سال 91 به علت دور بودن از خانوادم و احساس تنهایی در غربت تصمیم گرف ...

منم بچمو از دستم خیلی این روزا این ماه ها برام سخت گذشت امیدوارم هیچ کس این مشکل رو تجربه نکنه 😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بچمو از دستم خیلی این روزا این ماه ها برام سخت گذشت امیدوارم هیچ کس این مشکل رو تجربه نکنه 😔😔

عزیزم میدونم روزهای خیلی سختی رو میگذرونی ،ولی امیدت به خدا باشه ،و اینو بدون که تو این روزها فقط یاد خدا میتونه بهت آرامش بده،منم در شرایط شما بودم واقعا روزهای بدی بود انقدر بد که هنوز بعد از ۷ سال یه وقت هایی غصه ام میگیره،ولی خدا رو شکر الآن ۲ تا بچه دارم به خدا توکل کنید و هروقت پزشکتون اجازه داد اقدام کنید انشاءالله خدا بچه های سالمی بهتون میده شک نکنید 

یا صاحب الزمان ادرکنی،یا صاحب الزمان ادرکنی...
2731
عزیزم میدونم روزهای خیلی سختی رو میگذرونی ،ولی امیدت به خدا باشه ،و اینو بدون که تو این روزها فقط یا ...

پزشکم‌بهم گفته ۶ ماه بعد الان ۵ ماه شده بهم اسید فولیک داده که مصرف کنم ولی هنوزم خون ریزی دارم نمیدونم چیکنم کنم خیلی کلافم ولی خیلی دلم بچه میخاد یه جوریم نمیتونم طاقت بیارم 

شمام مگه بچتونو اون موقع از دست دادید ؟!!

آره عزیزم بعد از ۴ روز ،راجع به خونریزیت حتما دکتر برو یعنی همه ۵ ماه رو خونریزی داشتی؟هر وقت قطع شد اقدام کن فقط سعی کن استرس نداشته باشی بدترین چیز همین استرسه

یا صاحب الزمان ادرکنی،یا صاحب الزمان ادرکنی...
آره عزیزم بعد از ۴ روز ،راجع به خونریزیت حتما دکتر برو یعنی همه ۵ ماه رو خونریزی داشتی؟هر وقت قطع شد ...

ن عزیز الان ۱۴ روزه خون ریزی دارم پریودم نامنظم بود همیشه ۱۰ روزه پاک میشدم قرص اتیسترون خوردم ۲۱ ردز فکر کنم هرمونم ریخته بهم اینجوری شدم ‌..😔

سلام دوستان من پازسال توي هفته ٢٢ دخترمو از دست داد بخاطر اينكه دهانه رحمم سه سانت باز شده بود يك سال كارم گريه بود بعد از اون با كلي ترس اقدام باردازي كردم كه باز توي هفته ٢٠ يهو كيسه ابم تركيدبا اينكه سركلاژ بودم پسرمو از دست دادم  الان داغونم نمي دونم چيكار كنم هيچ اميدي ندازم ديگه چه جوري بچه بيارم . تروخدا برام دعا كنيد اروم بشم . 

2740

بچم پرکشبد ۱۷ اردیبهشت داغونم داغون

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

منم اومدم اینجا دارم اشک میریزم هفته ی پیش سقط کردم حال روحیم خیلی بده نمیفهمم از چی بود خواست خداست خیلی سختی کشیدم تو این زندگی لعنتی و هربا فکر کردم حتما من رو بیشتر دوست داشته اما الان دیگه قوی نیستم دیگه نیستم و از همه بدتر چنان از همسرم بدم اومده😭😭😭😭

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم