2737
2739
عنوان

دیوونه شدم(موضوع جوش)

907 بازدید | 37 پست
سلام من ادمی نبودم خیلی جوش بزنم تک وتوک میزدم مثل همه تا اینکه اذر ماه باردار شدم شروع کردم ماه اول به خوردن کشمش و مغزه چون حساسیتم دارم خیلی جوش زدم خیلی تااینکه دوماه بعدش سقط کردم جوش داشتم ولی معمولی و کم تا اینکه دو ماهیه خیلی خیلی بد جوش میزنم جالبه بدنم نیست همش ریخته دور چونم وپایین گونم هر کی منو میبینه میگه چت شده چرا این ریختی شدی
دنیا دو روزه بیاین همدیگرو بر همیشه دوست داشته باشیم
محلول جوشم میزنم انگار نه انگار هنوز قبلیا خوب نشده بعدیا میان بیرون این ماه خیلی بدتره از طرفی تو اقدامم دکی پوشت گفته اگه میخای باید داسکی سایکیلین شبی بخوری ولی نباید باردار شی ولی من تو اقدامم نمیدونم چیکار کنم اصلا خوب بشو نیست شیرینی جات زیادم نخوردم
اعصابم خراب شده یه وقتایی میکنم دور وبریا دعوام میکنن اه نمیدونم چیکار کنم این ماه بدتره دوروزه سینمم درد میکنه ممکنه مشکل هورمونی پیدا کرده باشم وجوشامم از این باشه؟ بنظرتون از مایش بدم؟ سی اینطوری بوده؟ هیچ وقت نشده بود جوشای بزرگ فقط وفقط دور چونه وزیر گونم بزنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم قبلا رفتم میگفت جوش میزنی باید شبی یدونه داسکی سایکیلین بخوری وشش ماه نذاری باردار شی الان جای جوشامم میسوزه فک ک نم چون بعضیاشو کندم
2738
ببین این جوشها از اختلالات هرمونیه حتما برو دکتر ، جوشای هورمونی تو چونه و پایین گونه هس یه نوعشم خیلی بزرگ و چرکی
آغوش تو هشتمین عجایب دنیاست ! واردش که میشوم زمان برایم بی معنی میشود
2706