2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
اصلا ترس نداره مگه میخوای طبیعی زایمان کنی میترسی اصلا من خودم سزارین کردم اصلا پشیمون نیستم یک ربع نیم ساعت طول میکشه هیچی نمیفهمی من پسرم چهل هفته بودم تکون نخورد از جاش دکترم گفت چون تپل بود اگه طبیعی میکردی شونه هاش گیر میکرد و خطرناک بو د بی هیچ ترسی به نی نی فک کن که قراره بیاد بغلت اینهمه سزترینی تو ام یکی تو بیمارستان یه برگه بعد زایمان میدن که چچه کارا باید بکنی
آنچه را که دوست داری به دست آر وگرنه مجبور میشوی آنچه را دوست نداری تحمل کنی.
ندا جان امپول ریه رو که نمیدونم برای چی دکترت گفته بزن؟؟؟ به من قبل عمل گفتن رانیتیدن بخور که ترش نکنی . شکم بند هم من دو روز بعد عمل بستم الانم میبیندم امابرام فایده ای نکرد کلا بهت بگم ترسی نداره استرس نداشته باش کاش زودتر میومدی قسمت طرفداران سزارین اونجا بچه ها بودند راهنماییت میکردند من پمپ نداشتم دو تا شیاف برام کافی بئود انشالله زایمان خوبی داشه باشی نگران نباش عزیزم
دخترم همه چیزم دخترم همه عمرم دخترم همه وجودم
ندا جان منم تهرانپارس با دکتر اقامفید زایمان کردم شوشو راه نمیدن تو اطاق عمل بعد شب شوشو نمیتونه بمونه البته تو اون بخشی که من بودم
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
دوستم شکم بند نمیدن بهت باید خودت بگیری البته دک من گفت بعد کشیدن بخیه باید ببندی بعدش هم نگران نباش خیلی راحت تر از اون چیزی کهتو تصورته
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
من پمپ نداشتم کلا حالم خوب بود تو هم نگران نباش
2706