2737
2739
عنوان

باطل کردن جادو

698 بازدید | 37 پست

سلام دوستان لطفا فقط کسایی که اعتقاد دارن نطر بدن من دوستم چون تو  نی نی سایت  عصو نیست از من خواست سوال بپرسم راستش دوستم مطمینه  جادو شدن خانوادش  اولا این که  تا به حال با دوتا اقا تمام مراحلو تا عقد پیش رفته بودن که خواستگارا خودشون بهم زدن در حالی که دوستم هم خیلی خوشگله خیلیم مهربون وصع مالیشونم متوسطه رو به بالا هست دوما برادرش چند وقته بدجور اعتیاد پیدا کرده سوما خواهرش که هیچ مشکلی نداره داره طلاق میگیره شوهرش بعد ۶ سال بهش خیانت کرده و چند وقت پیش مادرش داشته خاک گلدونارو بعد ۱۵ سال عوض میکرده قفل بسته پیدا کرده که روش چند تا شکل ماه و خورشید و از اینا کشیده تا دوسال مادرشم بیماری روانی پیدا کرده بود  میشه تو کرج یا تهران یه دعانویس مطمین که با ایمان باشه و بتونه باطل کنه معرفی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بره پیش دعانویس ک دعا بیاره رو دعا؟؟؟

از خدا بخاد ک هر چی هس باطل بشه مگه قدرت دعانویس بیشترازخداست؟؟

صوت قران پخش کنه تو خونه و هر اتفاق بدی تو زندگیشون افتاد نگه از دعا و طلسمه بگه امتحان خداست

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2738
بلع طلسمشون کردن اول باید سرکتاب باز کنن  

بلع چیه؟

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
همون بله😐

فک کردم اسم شیطونی چیزیه😂😂😂😂

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2706