2733
2734

میشه اگه کسی میدونه کمک کنه بچه کوچیک دارم نگرانم 

شوهرم دوروزه ابریزش بینی داره و بینی اش کیپه کسی بوده لین جور باشه ؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

آلرژی می‌تونه باشه یا خوابیدن جلو کولر یا سینوزیت یا کرونا

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

همه کرونایی ان مگه خلافش ثابت بشه فعلا به چشم یک کرونایی به شوهرت نگاه کن و ماسک بزنید تو خونه غذاشم جدا بخوره ظرفشم جدا بشور و ضدعفونی کن

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

وای هیلی میترسم دعامون کنید 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
2740

عطسه هم داره پس گرفته ؟

منم دقیقا کیپه بینیم😐 یه جا خوندم از علائمه از وقتی هم حساس شدم یکم تب دارم😬😐

شوهرم چند وقت پیش تب و لرز داشت و سرفه های خشک چند روز داشت

رفت دکتر سی تی اسکن داد بهش گفتن کرونا نیست

وقتی برگشت خوب شد نه تب کرد دیگه نه سرفه😐

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
شوخرم چند وقت پیش تب و لرز داشت و سرفه های خشک چند روز داشت رفت دکتر سی تی اسکن داد بهش گفتن کرونا ...

وای خداروشکر😍

خذانکنه هیچ احدی بگیره دیگه خیلی وحشتناکه😖 اینقد فکر میکنم بهش حس میکنم همه علائمو دارم درصورتی که جایی نمیرم 

وای خداروشکر😍 خذانکنه هیچ احدی بگیره دیگه خیلی وحشتناکه😖 اینقد فکر میکنم بهش حس میکنم همه علائمو ...

آره خداروشکر

ولی داشتم اثر تلقین رو میگفتم ک وقتی فکر میکرد کروناس حتی تب و لرز داشت ولی وقتی فهمید کرونا نیست همه چیش اوکی شد🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2706