2737
2734
عنوان

خدایا خودت بگو بخندم یا گریه کنم؟کلاً گرفتی مارو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2676 بازدید | 84 پست
اری جون حتما صلاح اینجوری بوده . حتما به نفعته . ایشالله یه خونه خوب خوشگل گیر بیاری .

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاممممممم
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

2731
انشاالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللله مبارکت باشه با تنی سالم و دلی خوش سالیان سال توش زندگی کنین. عزیزم اشکال نداره خدا بهترین چیز رو برات تو بهترین زمان رقم میزنه من بهش شک ندارم

برای ما هم دعا کن صاحب خونه بشیم. منم باید امسال بازم اسباب کشی کنم درکت میکنم که چه قدر سخته اما بعدش همش برات شیرینیهههههههههههههههههههههههه
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2740
بههههههههههههههههه ماشالله.
خانوم خوشگللل تبریک میگم بهتتت

الهی به خیر و خوشی الهی توش همیشه سلامتی و شادی و خوشی باشه و که هستتت

مبارکه
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
اروی جون سلام عزیزم خوبی؟
حتما صلاح اینطور بوده، بازم خداروشکر که تو این اوضاع کساد بازار برا خونتون مشتری پیدا شد. خداروشکر که کارتون راه افتاد. نگران نباش خانومی، انشاالله خیره