2733
2739
دوستان من بعد از دریافت این ایمیل آزمایشو انجام دادم و متاسفانه غیر از یکی از رژام بقیشون حاوی سرب بودن بخصوص مارک فروتی.البته فقط با یه خراش معلوم نمیشه باید حتما خوب انگشتر یا طلا رو روش بمالین چند ثانیه بعد میبینین که سیاه میشه.متاسفانه بیشتر هم شامل رژهای گرون قیمت تر میشه.من که دپرس شدم حالا با اینهمه رز چیکار کنم؟
برای اینکه به خودم ثابت بشه که درست بوده با چند تا فلز دیگه مثل پلاتین واستیل و تیتانیوم امتحان کردم و اونا سیاهش نکردن وفقط طلا سیاه میکنه.لطفا جدی بگیرین...
دکتر ناهید نمان که در بیمارستان تورنتو کار می کند این اطلاعات را در اختیار عموم قرار داده است. اگر خانمی را می شناسید شاید هم دوستش نداشته باشید سعی کنید او را هم در دانستن این اطلاعات سهیم کنید. همچنین با ایمیل زدن به تمامی اسامی موجود در لیستتان آقایان را نیزدر دانستن این مطلب سهیم نمائید چون لازم است به خانمهائی که می شناسند در مورد مراقبت از خودشان توصیه کنند. اخیراً قیمت رژ لب هایی با مارک Red Earth و Sold at ESPRIT از 67 دلار به 9.90 دلار تقلیل یافته است. آنها حاوی سرب هستند. سرب یک ماده شیمیایی است که باعث بروز سرطان می شود. رژلبهایی که حاوی سرب هستند به شرح زیر می باشند: CHRISTIAN DIOR LANCOME CLINIQUE Y.S.L ESTEE LAUDER SHISEIDO RED EARTH (LIP GLOSS) CHANEL MARKET AMERICA-MOTNES LIPSTECK بالاترین میزان سرب مساوی است با بالاترین شانس ابتلا به سرطان. بعد از آزمایشات صورت گرفته مشخص شد که رژلب Y.S.L حاوی بالاترین میزان سرب می باشد... مراقب باشید که هر چقدر سرب بیشتری داشته باشند ماندگاری طولانی تری نیز دارند.. اگر رژ لب شما مدت طولانی روی لبتان می ماند بخاطر مقدار بالای سرب آن می باشد. این ها آزمایشهایی است که می توانید برای خودتان انجام هید: 1- مقداری از رژلبتان را روی دستتان بمالید 2- با یک انگشتر طلا روی آنرا خراش دهید. 3- اگر رنگ آن به مشکی تغییر کرد پس شما می فهمید که حاوی سرب می باشد. این ایمیل را به تمام دوستانتان بفرستید مرکز پزشکی واتر رید

عزیزم منم چند روز پیش کردم من بیشتر مای استفاده میکنم و رژ مایع اینا مشکلی نداشت یه رژ مارک مجیک کره که گرونتر از همه بود سیاه شد
سلام تورو خدا برام دعا کنید همه چیز جور شه زود برگردم شهرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
من مارک اتود و مودلن و فروتی رو امتحان کردم بعلاوه چند تا مارک متفرقه که همه سیاه شدن هر چی گرونتر سیاه تر!فقط مارک کلاسیک سربلند شد.من اصلا مایع ندارم.اگه مارکی دارین که سیاه نمیشه معرفی کنین
منم قبلا این موضوع رو شنیده بودم و امتحان کرده بودم. گریه م گرفته بود. هرچی رژ لب گرونتر بود ، سیاه تر میشد. واقعا باور نکردنی بود!!! رژهای مایع سیاه نشدن. نمیدونم سرب نداشتن یا این آزمایش روشون جواب نمیداد!!!
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
خانم مامی امیر حسین من به اندازه 1000 برابر بیشتر از موهام خیلی بیشتر ین مارکها و برندها رو وارد میکنم و تو دبی

هستمو لایسنسشو دارم مطمئن باشید که اینا بازیهایه مارکتی هست فکر کنید یک لحظه کمپانی ysl ایفسن لورن

آزمایشی که شما و ما میتونیم با یک انگشتر طلا انجام بدیمو تو اون لابروتوار هایه مجهزش متوجه نمیشه و جالب تر اینکه

مهمترین شخصیتهایه سلطنتی دنیا با اون همه مشاورو ............بازم متوجه نشنو از این برند ها استفاده کنن..........
2706