2737
2734
سلام بچه ها،من حامله م و بخاطر مشکلم تو حاملگی استراحت میکنم،و چون تنهام هستیم، شوهرم هم سرکار میره هم مجبورتموم کارای خونه رو انجام بدی،ولی من از این همه استراحت کردن خسته شدم و خیلی آدم عصبی هستم همش با شوهرم دعوا میکنم،به نظرتون چیکارکنم؟؟؟
اگه استراحت مطلقید چندتا سریال خارجی بخرید و ببینید تا سرتون گرم نشه حق دارید تو خونه تنها بودن آدمو کلافه میکنه
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا خسته شدم از دست خودم،همش عصبیم،همش تنهام،بخدا هیچکی رو ندارم اینجا،شوهرمم کلافه شده،خسته شدم،بخدا تا مثه نشید نمیدونید من چی میگم،سخته همش بشینیو دراز بکشی،البته دکتر نگفته استراحت مطلق،فقط گفته استراحت کن،چون لکه بینی دارم میترسم کار کنم بچمو از دست بدم
2738
باران جون خیلی از خانم ها رو میشناختم که تو دوران بارداری با اینکه استراحت مطلق نبودن افسردگی میگرفتن پس ااینکه حوصله ندای و ناراحتی کاملا حق داری و طبیعیه ولی سرخودت گرم کن به چی علاقه داری که بشه نشسته انجامش داد
2706