2733
2734
عنوان

مامانی پسردار ، اونم 10 سالش

420 بازدید | 7 پست
دوستانم من با پسرم که متولد اذر83 هست دچار یه مشکل شدم اینکه خودش به کارهاش نمیرسه مدام باید پیگیر کارش باشم مشاوره جایی میشناسید بتونم حس پیگیری و مسئولیت پذیریشو زیاد کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آزی جون من فکر می کردم با اومدن بچه دوم مشکل بی مسئولیتی پسرهامون حل می شه ؟! پسر منم لوس و بچه است ، همه کاری رو هم من باید بهش بگم حتی تا وقتی نگم دستشویی نمی ره و گشنشم نمیشه البته که خیلی خیلی در این مورد به بابای محترمشون رفتن !!!
زندگی من زیباست ، آرامش و سلامتی و ثروت در زندگیم موج می زند ((خدایا همه اینها را برای دوستانم هم آرزو می کنم )). سپاسگزاااااااااااارم .
2742
سلام دوست خوبم ببخش این لینکواینجا میذارم به کمک همه دوستان نینی سایت نیازدارم خواهش میکنم همکاری کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=958718&PageNumber=1 مدیرمهربون تاپیک اگه لینکم مزاحمه بیتعارف حذفش کن گلم
2740