2733
2739
من قبلا صاف کردن موهام رو توی کره جنوبی. خیلی راضی بودم موهام روی شونه هام بود و ازم 65 دلار گرفت. خیلی عالی بود الان 15 ماه گذشته و همچنان اون تیکش صافه
این خانوم نجمه هم انجام میده اینجا
خیلی تحقیق کردم و نمی تونم تصمیم بگیرم
چون هم خیلی از اونجا گرون تره هم به نتیجش مطمئن نیستم
کسی اخیرا رفته پیشش؟ تو رو خدا صادقانه بگید نتایجش رو
سلام گلم خانوم نجمه چقد میگیره؟؟
زندگی‌ همانند یک پیانوست،کلیدهای سفید نشانه شادی و کلیدهای سیاه نشانه‌ غم است، برای شنیدن آهنگ خوش زندگی‌ باید هر دو را باهم نواخت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یللدا موهات صاف صاف شده؟؟
ریزش پیدا نکرده؟؟
یعنی از حموم بیای بیرون همینطوری ولش کنی پف نمیکنه ؟؟؟
زندگی‌ همانند یک پیانوست،کلیدهای سفید نشانه شادی و کلیدهای سیاه نشانه‌ غم است، برای شنیدن آهنگ خوش زندگی‌ باید هر دو را باهم نواخت
2728
عزیزم صاف صاف شد ، ریزش هم نداشت ، البته بارسال اینکارو کردم و هنوز بایین موهام صافه، از حموم هم بیای صافه صافه، البته من رنک نکردم و رنک موهام طبیعیه

مجعده ، وزوزی ، یه جورایی فر درشت
من موهام پف میکنه زیاد فر نیست به نظرت لخت میشه>؟؟
ذر ضمن موهام طبیعی نیست دکلره س
2740
از حموم میام بیرون اگه باز بذارم مثله موهای حمیرا میشهه
شمارشم میدی بهم؟؟
چقد میگیره؟؟؟
2706