2737
2739
عنوان

کسی بچش گرونا گرفته؟

385 بازدید | 24 پست

خانما پسرم شش ماه و نیمشه دوروزه یهو تب کرده بدون هیچ علایمی تبش هی میره بالا بابروفن و شیافم کنترل نمیشه یساعت دوساعت خوبه باز میره بالا همش به جون خودم انداختم نکنه کرونا داره پسرم دکترم بردیم ازمایش cbcدادعفونت نداشت دکتر امشب گفت گلوش یکم التهاب داره توروخداراهنماییم کنید چرا تبش کنترل نمیشه اخه دارم دیونه میشم از فکرای بیخود و الکی

خوش اومدی به زندگیمون بهترین بهونه نفس کشیدن😍😍😗😙

خانوم عزیز اون از دندونشه کرونا جیه اخه

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانوم عزیز اون از دندونشه کرونا جیه اخه

اخه دندونم چرا تبش کنترل نمیشه اخه همش رو۳۸ هستش بابروفن و شیاف و پاشویه 😔

2738
نترس شاید به خاطر دندون درآوردنه بعدم وقتی خودتون نگرفتین بچه از کی بگیره تو بچه ها هم که اینقد شایع ...

امیدوارم فقط موندم چرا تب کنترل نمیشه حتی دیشب بهش امپول بتامتازنم زدیم 

اخه دندونم چرا تبش کنترل نمیشه اخه همش رو۳۸ هستش بابروفن و شیاف و پاشویه 😔

خوب هر بچه ی جوره دیگ فک نکن الان تب کرده فردا دندونش میزنه بیرون رفت یکی دوماه دیگه ولی مراقب باش تا فردا شب تبش مداوم بود انشالا نیس همین امشب خوب میشه ببرش متخصص اطفال

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘

عزیزم تب کرونا بیشتر از ۳۹ نمیشه تبشم ممکن زود قطع شه قطع و وصلم نداره  انشالله که کرونا نیست ولی هرچی هست با پیگیری خوب میشه انشالله

نگران نباش به اون بچه هم منتقل میشه

خوب هر بچه ی جوره دیگ فک نکن الان تب کرده فردا دندونش میزنه بیرون رفت یکی دوماه دیگه ولی مراقب باش ت ...

بردمش امشب دیشب بردیم عمومی ازمایشcbc  گرفتیم عفونت نداشت امشب بردیم متخصص اطفال گفتش گلوش التهاب داره بروفن و سیاف داده اینارو زدم یساعت دوساعت اروم بود دوباره شروع شده داغه تنش ۳۸ تبشه

وای خدا خدانکرده اگه بچه ای بگیره چی میشه؟ همش تو ذهنمه 

هیچی بچه ها قوی ترینن الان در برابرش هیچی نمیشن انشااللله بد به دلت راه نده نراقبت کن ازشبیرون اینا نره دستشو مرتب بشور فقط بهداشتو فاصله حفظ بشه حل

عزیزم تب کرونا بیشتر از ۳۹ نمیشه تبشم ممکن زود قطع شه قطع و وصلم نداره  انشالله که کرونا نیست و ...

امیدوارم تموم بشه چن ممکنه من بزنه به سرم فکروخیال

2706