2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ویزاش طول می کشه ولی نه بیشتر از یک هفته دو تا از آشناهای ما دارن 27 و 31 شهریور می رن اون موقع عالیه . هفته دوم شهریور ممکنه یه ذره شبا سرد بشه . سعی کن زودتر بری چون واقعا وارنا برای بچه ها خیلی خوبه .
نه عزیزم خیلی بهتر از آنتالیاست کدوم هتل می خواین برید ؟ هتل خیلی مهمه ما ملیا هرمیتاج بودیم عالی بود غذاهاش . میان وعده هاش همه خوب بود . برای خرید هم قیمتا مناسبتر از آنتالیاست تو شهر وارنا یه مرکز خریده به اسم گرند مال برای خرید خوبه . من خیلی بهم خوش گذشت حاضرم باز برم وارنا ولی آنتالیا نه ... برای بچه ها هم خوبه استخر مخصوص بچه ها داره یه لگوی بازی هم داره . ما با یکی از دوستامون رفتیم که دوقلوهای 5 ساله داشت اونا بیشتر از ما کیف کردن
هنوز هتل انتخاب نکردیم فقط گفتیم 5* باشه پس بهتر از آنتالیاست.
راستی شبا میشه رفت شهرش گردش کرد؟
من عاشق گشت و گذار تو شهرم،آنتالیا آدم خفه میشه از صبح تو هتل!
جای دیدنی هم داره؟
در مورد گرند مال تو سایت خوندم فقط همین یه مرکز خرید رو داره؟
ببخشید مزاحمت میشم عزیزم
2740
پایتخت تابستانی بلغارستان، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای اروپایی‌ست؛ اما تعداد فراوان مسافران‌اش، چندان ربطی به این قدمت ندارد. ساحل شن‌های طلایی (Golden Sands) در شمال وارنا، مروارید درخشان دریای سیاه است. جز ساحل، شهر از امکانات تفریحی دیگر هم هیچ چیزی کم ندارد. از انواع تفریحات آبی گرفته تا آکواریوم و دلفیناریوم و پارک‌های دلچسب و موزه‌های قدیمی. انواع تورهای دوچرخه‌سواری، سافاری، پیاده‌روی و کوهنوردی و قایق‌های تفریحی هم، مسافران را به سفری کوتاه در دل طبیعت می‌برند
زورق-خدمات جامع سفر http://zoraq.com
تهران، خیابان آفریقا، برج مشکی، طبقه چهار، واحد شش. تلفن:26216951-5
هتل هایی را که پیشنهاد می کنم که هم برای خودتون و هم برای کوچولوتون مناسب باشه Melia Grand Hermitage وDoubletree by HiltonوViva Club وAstera Hotel
این هتل هم امکانات تفریحی برای خودتون داره وهم برای بچه ها( استخر کودکان و زمین بازی برای بجه ها )در مورد رستوران هتل هایی که پرسیده بودید هتل هیلتون 3 تا رستوران داره که غذا های بلغاری وغذاهای دریایی وغذاهای بین الملل وغذاهای مدیترانه داره و بوفه صبحانه و ناهار وشام هم داره در مورد melia هم میتونم بگم هم رستوران با منوی انتخابی و هم بوفه داره
این هتل ها در طول روز تفریحات وبازی هایی را برای مساقرین داره
مراکز خرید هم اینها را میتونم معرفی کنم که خرید خوبی برای خودتون و کو چولوتون بکنید Arena Grand Mall,Varna grand ,PFohe Mall
وارنا شهر امن و زیبایی است مکان های دیدنی این شهر را در پست قبل توضیح دادم اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم
زورق-خدمات جامع سفر http://zoraq.com
تهران، خیابان آفریقا، برج مشکی، طبقه چهار، واحد شش. تلفن:26216951-5
وای وارنا عالیه .خیلی بهت خوش میگذره .ما شهریور رفتیم .دقیقش رو یادم نیست .ولی یه موقعهایی که باد میاد سرد میشد .ملت که تو آب بودن .بستگی به خودت داره .ولی حواست به بچت باشه سرما نخوره .
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
نی نی جان ،مشاور و مامان آلوچه ممنون از همگی

مشاور عزیز برای هتل ها ممنون .انشاله بعد از درآودن ویزا هتل Melia Grand Hermitage رو شاید انتخاب کنیم خیلی تعریف شنیدم.فقط نگرانیم از اینه که پسرم بتونه از آب استفاده کنه وگرنه بیچاره مون می کنه چون دیوونه آبه تاریخی که دادن 7 شهریوره/
2706