2737
2739

سلام خانومای گل

من چن مدته دنبال یه فال خوب میگردم ایا شما سراغ دارین فال خوبی که درست در بیاد؟نتیجه گرفتین ازش؟لطفا راهنمایی کنین و بگین کودوم فال ها سر کتاب ها بهترن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

‌واقعا اعتقادی ندارم 

خدا خدا خدا 

تجسم عمیق ارزوهام با انرژی مثبت زیاد در اخرهم شکرگذاری 

از صدتا فال بهتره🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
اره خیلی . بابای من ی کتاب فال بزرگ داره قدیمی و کهته اس ‌....همیشه و همیشهه راسته

من کتاب باباتو میخام😭

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین
2740

من گرفتم درست در اومد. دوستم پیش همون گرفت درست در نیومد. معلوم نیست چی به چیه. 

من خودم از سایت هم میگیرم همیشه درست در میاد. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

سلام اره من یکی واسم انجام  داد توی اسفندماه گفت کار دادگاهیم تاریخش دادگاهش میفته 15 اردیبهشت همون شد واقعا هزینه هم خیلی کم ازم گرفت راضی بودم چون پولم الکی نرفت وهمون شد 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
2706