2733
2734

حس خوبی ندارم

اما واقعا فکرمو مشغول کرده

منو خواهرهمسرم به فاصله ۴۲روز زایمان کردیم

یعنی اون تو ارامش مطلقه و من هر روز کارم گریه است

دختر من فقط گریه میکنه الان ۸ماهشه هیچی نمیخوره

پسر خواهرشوهرم اینقدر ارومه همش خوابه راحت غذا میخوره

به خدا از زندگی سیرم خسته شدم هر روز کارم گریه است

بعد میبینم اون غرق ارامشه خیلی ناراحت میشم

خدایا کمکم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وا خیلیا ارزو دارن بچه داشته باشن 

چرا از همین الان مقایسه میکنی

دیگه هرکی بچه دار میشه باید همه چیز رو قبول کنه

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

دیگه شانسه یه سری بچه ها بدقلق میشن بعضیا اروم😕بدون مشکل خاصی

2740

عزیزم☹من یه پسر دارم اسمون رو به زمین میاره نصف جهازمو شکسته یه تلوزیون بایه فرش مونده برام😂🤚

دیروزم رو فرم نظامیه شوهرم وایتکس ریخت اونم اومد حرصشو خالی کرد رو من😒

جاریمم دقیقا یه دخترخوشگل مرتب خانوم هم سن پسرمن داره

ولی خب هربچه ای یه شکله چه میشه کرد 😶😐

من بااین بچه یکیشم ناخواسته حامله شدم پس من چی بگم🙄

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

غصه نخور بچه ها یه سریاشون اینجوری ان خوب میشه توهم جو استرس تو کمتر کن احتمالا میخوای به زور بخوابونیش یا به زور بهش غذا بدی؟اگه اینجوری هستی قشنگ داری مشکلاتتو بیشتر میکنی به خودت تلقین کن که بچه منم ارومه و با آرامش باهاش کلنجار برو حتما حل میشه

حستوکاملا درک میکنم منم یه دختربشششدت شیطون و نق نقو دارم ولی دوستم که دخترش همسن دختره منه آرووم میشینه سرسفره ماشالله یه دونه رون مرغ و میگیره دستش میخوره من ۲ساعت باید بیفتم دنبالش از گشنگی پس نیفته 

ولی این و بهت بگم هرچی بزرگتربشه آروم ترمیشه دخترمن الان ۲سالشه داره بهترمیشه 

2706