2737
2734
عنوان

لک سفید کمرنگ روی کمر پسرم

512 بازدید | 8 پست
بچه ها یه لک سفید خیلی کمرنگ روی کم پسرم هست از وقتی ٧-٨ ماهش بود فهمیدم الان ١٨ ماهشه خیلی کمرنگه از دور می بینم از نزدیک هم متوجه نمیشم یه دکتر میگه حساسیت پوستیه ذکی می گه قارچه یکی می گه جای اگزماست من خودم میترسم لک و پیس باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر منم یه لکه سفید روی کمرش داره , و همین طور یه ماه گرفتکی روی رونش ...نمیدونم چرا انقدر بدنش لک شده ...
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2728

@روزای_تارکم     کسسسس ننت مادرکونیییی.  باید اون زمانی که مادرتو میگایییدم. با قاشق آب کییرمو توششش میزاشتم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣.  برو شوهر روانیت و معتادتو جمع کن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 دیگه شوهرت خود زنی نکنه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 کییرم تو حلق مادرت 

@روزای_تارکم     کسسسس ننت مادرکونیییی.  باید اون زمانی که مادرتو میگایییدم. با قاشق ...

@niniyar_2   @niniyar_3   @niniyar_5   @niniyar_1   شماره این کاربر و برام در بیارید میخوام قانونی پیگیری کنم مثل همون کاربر ۹۹‌لطفا

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))
2740
@روزای_تارکم     کسسسس ننت مادرکونیییی.  باید اون زمانی که مادرتو میگایییدم. با قاشق ...

@niniyar_2     @niniyar_1     @niniyar_3     @niniyar_5     این کاربر نره خواهش میکنم خودتون شمارشو ب فتا بدید چون اون وقت مجبور میشم از سایتتون شکایت کنم که اینقدر بی قانونه  من حتما این مسئله رو پیگیری میکنم 

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))