2733
2734
امروز میخوام طرفای ساعت ٥ برم یه نظرتون فروشگاهاش باز هستن؟
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من تیرازه برم و بیام بدبخت میشم تا میریم تو اول باید بریم تو شربازیش پسرم پدرمون رو در میاره
بهت پیشنهاد میدم اگه بچه کوچیک داری و علاقه به این جور روسال داره و حریفش هم نمیشی نری بهتر
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
2740
همون مانتو که بیرون 60 تومنه اونجا میدن 160 تومن...کلا باید پول ویترین بدی فقط
من از یه روسری خوشم اومد گفت 85 تومن حیفم اومد نخریدمش دقیقاااااااااااااااااااا همونو فرداش از یه مغازه تو 7 تیر خریدم 30 تومن..........دقیقا همونها......سر سوزنی فرق نداشت
نگو که حرمت عشق شکسته...تو آبـــــــــــــــــروی عشقی
مامان لیلا جون اتفاقا من یه پسر ٨ ساله دارم که یه مدته میبینم دوست نداره بره بالا بازی کنه
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
دقیقا حرف مامان کشمش درسته

من واسه پسرم 2 سال پیش یه دست لباس خریدم 9 تومن رفتم دقیقا همون رو لباس فروشیها اونجا گذاشته بودن 27 تومن
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
راستش من میخوام کیف مدرسه برای پسرم بخرم و میخوام هم جنسش خوب باشه و هم شکلش .شنیدم اونجا هم کیفهای قشنگی دارن
خوشبه حالت من هر مرکز خریدی که برم پسرم دیوانم میکنه اگه اون مرکز خرید محل بازی داشته باشه
امسال از ترسم پارک اروم هم نبردمش برم همه بازی هارو باید سوار بشه به خدا دیوانه می کنه هم مارو هم اطرفیانرو
ﻣﻦ ﺩﻳﺸﺐ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺑﻮﺩﻡ ﻗﻴﻤﺘﺎﺵ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﺍﺯ ﻣﻴﻠﺎﺩ ﺧﺮﻳﺪﻡ 99ﺍﻭﻧﺠﺎ ﻛﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ 89ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺟﻨﺴﺎﻱ ﺳﺎﺗﻦ. ﺑﻴﺮﺍﻫﻨﺎﻱ ﻛﻮﺗﺎﻫﻪ ﻗﺸﻨﻜﻲ ﻛﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎ ﻗﻴﻤﺘﺎﻱ خوب
عشقم، نفسم، زندگیم کیان مامان
2706