2733
2734
سلام
دخترم 2 سال ونیمه اس ! ولی تا الان صندلی ماشین نداشته وهمش بغلم بوده تو ماشین ...ولی حالا با اومدن یه نی نی جدید دیگه نمیشه وباید حتماااااااابراش یه صندلی بخرم !
هرچند ریسکه که توش بشینه یا نه ! اما چاره ای نیست !
ولی نمیدونم چه نکاتی رو دقت کنم موقع خرید وچه مارکهایی بهترن و اینا....البته مارکهای معروف مثل مکسی کوزی رو پرسیدم که از 800 شروع میشد تا یک و400! به نظرتون این مارک تفاوت فاحشی با بقیه مارکهای موجود تو بازار داره ؟ وایا راحتی وامنیتش فرق میکنه با مثلا یه صندلیه 400 تومنی ؟/
ممنون میشم راهنماییم کنید....
من 5 سال پیش گود بیبی خریدم راضی هستم هنوزم می تونه اسنفاده کنه تازه خوبیش اینه که کریر هم میشه اگه بزرگ نشست برا نی نی استفاده کن 3 حالت میشه
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیز اگر دخترت تو صندلی غذا میشینه یا به دیدن بیرون علاقه منده اره میشینه...اولش شاید سخت باشه سعی کن براش اهنگ بگذاری یا بخوانی تا بشینه..مارکها زیاد فرقی ندارند به امنیتش اهمیت بده اگر دخترت تو ماشین میخواابه یا مسیرهای طولانی میرید توجه کن حالت خواب خوبی داشته باشه . قابل شستشو باشه...به اندازه صندلی وماشین دقت کن چون بزرگ شده صجای کافی برای پاش وفاصله با صندلی جاو داشته باشه ...اصل ودرست اینه که صندلی ماشین رو صندلی پشت نصب بشه
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

2742
سمیه جون

من برای ارشان پارسال مارک اون فلو خریدم
از این مدلایی که برای بچه ی تا 13 سال هم استفاده میشه از اونا که پشتشم در میاد و فقط زیریش و میشه برای سن بالاتر استفاده کرد

من که راضی ام البته بگم این مدل حالت خواب نداره ها

ارشان تو راه های بالای 2 ساعت دیگه خسته میشه و نمیشینه

گاهی ادا در میاره ولی خدار و شکر میشینه

ایشالا رها هم رستا به دنیا بیاد به هوای همدیگه بشینن

ولی سعی کن الان بخری و بشونیش که عادت کنه که وقتی رستا اومد بشینه و بهش بگو که مراقب نی نی باشه
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744
بعد یه نکته ی دیگه برای بچه های بالای 2 سال و ماشالا با قد رها این مدل صندلی به کارشون میاد

اون مدلای مکسی که خیلی شیک و خیلی توش ابر اینا داره برای بچه های بالای 2 سال باید اون ابرهای توشو دربیاری

یه مدل دیگه هم مکسی هست عین مال ارشانه که قیمتش خیلی هم بالا نیست
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744
2738
سمیه جون

مال منم شبیه اینی که مرضیه میگه پشتیش جدا میشه از 9 ماهگی استفاده کردیم البته حالت نیمه خوابیده هم داره نگه دارنده گردن هم داره محمدمهدی راه های خیلییییییییی طولانی هم نشسته می دونی که تو سفر همیشه می شینه

من از اینجا نگرفتم ولی تو چاره شبیه اش رو داشت دوستم خرید
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/