2737
2734
عنوان

انگشترم و گم کردم

787 بازدید | 7 پست
از جمعه متوجه شدم انگشترم رو گم کردم خرداد ماه خریده بودم برای سالگرد ازدواج کسی دعایی راهی بلده انجام بدم ؟ برام دعاکنید پیداش کنم شاید به حرمت دعای شما پیدا شد همسری از دستم ناراحته حق داره استاد گم کردن طلا هستم والا اصلا استفاده هم نمی کنم ولی بعد از هرگز اگر بخوام استفاده کنم گمش میکنم تاز همون موقع هم نمی فهمم شاید ماه بعد بفهمم
فکر کن ببین کجا گم کردی .اگه تو خونه اقوام و اشنایان باشه که پیدا میشه. ایشالا زودتر پیدا شه.طلا رو فقط وقتی خونه خودت هستی دربیار و سرجاش بذار در غیر اینصورت از دستت خارج نکن.
ترنم لحظه به لحظه عشق ..نفسم دخترم...
عزیزم من خودم امتحان نکردم وادم معتقدی نیستم ولی یکی از دوستام که خیلی معتقد گفت یک مقدار پول هرچقدر

مهم نیس نیت کن بزار لای سوره یوسف وقسمش بده اگر که گم شدت پیدا شد اون پول رو صدقع بدی

ایشالا که پیدا بشه
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم انگشترمو گم کردم حلقه ازدواجمون بود البته مال شوهرمم دزد همون 9 سال پیش برد ولی من داشتمش 1 هفته شده که گمش کردم . ادم ناراحت میشه. ما اولین سال ازدواجمون دزد اومد خونمون و هرچی پول طلا و سکه داشتیم برد 9 سال قبل حدود7 میلیون میشد . میخواستیم بفروشیم ماشین بخریم ولی نشد........
متوکلان به خدا هرگز خجل نخواهند شد http://kheyrie-mehr.mihanblog.com/
2728
من هر چی گم کنم سوره (نصر ) میخونم پیدا میشه خیلی به این معتقدم

وقتی بچه بودم مادر بزرگ خدا بیامرزم یادم داده بود

اگه پیدا شد بهمون خبر بده
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
2740