2737
2739

پسرم ۶سالشه خیلی اذیت شدم تا اینقدری شد بدغذا لجباز بود بخاطرش از کار استعفا دادم و با مدرک دکترا خونه نشین شدم تا دخترم دنیا اومد تمام بارداری دعا خوندم اروم و خوش اخلاق باشه 

اما نشد

از دو ماهگی بیچاره ام کرده الان ۸ماهشه هیچی نمیخوره مدام گریه میکنه دکتر بردم ازمایش دادم سونو بردم 

دارم روانی میشم به هیچ کارم نمیرسم فقط باید بغلش کنم دیگه دست و کمر و شانه ندارم

روز شب کارم شده گریه داغونم 

از شانس خواهرشوهرم چهل روز بعد من زایمان کرد شاد و سرخوشه اینقدر که بچه اش ارومه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درکت میکنم

ولی چاره ای نیست بادی تحمل کنی 

یا اینکه اگر کسی رو داری کمکت کنه بچه هاتو یه ساعتی بسپری به کسی و خودت ورزش کنی یا یه وقتی برای خودت بزاری

سلام برای حاجتم یه صلوات میفرستی
2740
شما تو بارداری عصبانی بودین رو بچه هاتونم تاثیر گذاشته اگه تو بارداری خرما زیاد مصرف میکردین و سوره ...

هیچ وقت کسی رو قضاوت نکن ممکنه سر خودت بیاد این مساله ربطی به مادر نداره که بهش عذاب وجدان میدی ژنتیکی بعضی بچه ها اینجوری هستن

حلالم کنید و خدانگهدار   

بچه پسر عمه م فوق العاده لجوج و پرخاشگر بود ، کلی دکتر رفت 

اخرش یه دکتر عمومی براش ازمایش نوشت فهمیدن یه ویتامینی کم داره و این اخلاقش بخاطر اونه

الان فقط دلم میخواد بچه رو ببینی

البته جو خونه و نوع رفتار پدر مادر باهم و با بچه هم خیلی موثره

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

عزیزم قبل از هرچیزی بنظرم بهتره رو ارامش خودت تمرکز کنی.تو آروم باشی اوناهم همینن.ولی تو حرص بخوری و عصبی باشی اونا هم ناخواسته روی روانشون تاثیر میذاره

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
2706