2737
2734
آن روزها ، مجموعه آن روزها ، خاطرات شیرین دهه 60 به همراه کتاب فارسی سال اول ابتدایی http://www.rayankharid.com/index.php?productID=217
کدومش براتون خاطره انگیز تره ؟ هادی و هدا - بازم مدرسم دیر شد - خونه مادر بزرگه - چاق و لاغر - جیمبو - سندباد - پسر شجاع - بامزی - چوبین روزی روزگاری - گل پامچال - سال های دور از خانه - آرایشگاه زیبا - جنگجویان کوهستان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من چاق و لاغر و خیلی دوس داشتم اون ژیانشون و که خود به خود درش باز میشد و چراغ میزد.برام اون مرده که کلاه ایمنی داشت و سیاه میپوشید شده بود معمااااااااااایادش بخیر گاهی میگم کاش هیچوقت بزرگ نمیشدیم.اون موقع ها من دفترچه قسط بابام و دیده بودم و شنیده بودم قسط میدن اونقدر غصه میخوردم هر چی مامان میخواست برام بخره میگفتم نمیخوام بعدا بابام فهمید واسه چی هر چی میگن برات بخریم میگم دوست ندارم رفت از کمدش کلی پول نشونم داد که ببینم و دیگه غصه نخورم یاااااادش بخیر
2740
این مجموعه کیفیت قابل قبولی داره. تقسیم بندی شده به چیزهایی مثل تیتراژ برنامه های دهه 60 ، عکس ها ، بخش هایی از فیلمها و سریال ها و غیره که مجموعا 7 تا DVD هست. البته اگه تو اینترنت و یوتوب بگردید بعضیاش رو پیدا میکنید ولی باید اندازه 7 تا DVD باید حوصله داشته باشید!