2737
2734
عنوان

برای رنگی شدن چشم نوزاد چه کارهایی باید انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499229 بازدید | 191 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

۱-غذاهای مانده (رنگ بچه را تیره می کند)
۲-فلفل
۳-خیار شور
۴-سوسیس و کالباس
۵-نوشابه
۶-کنسروها
۷-مصرف زیاد گوجه فرنگی ( مصرف بیش از حد سبب ناقص الخلقه شدن می شود)
۸-مصرف بیش از حد سیب زمینی
۹-سیاه دانه
۱۰-استنشاق دود زغال یا سیگار باعث تیره شدن پوست فرزندتان می شود.

من حالا خودم چشام سبزه احتمال ٥٠٪‏هس كه بچه ام چشاش سبز شه؟چشاي بابا بزرگ پدري و مادري هر دو سبز بود چشاي عموم هم سبز هستش چشاي بابام عسليه 😊كاش ني ني منم چش رنگي و بور شه خانواده شوهرم همشون مشكي تشريف دارن البته كه اول دعام سالم بودنشه بعد اين حرفا

sani o pembe iki çizgi gördüm andan bila çooook seviyorüm
2738

تجربه ایی که من ب عینه دیدم از خواهرم در مورد چشمهای پسرش 

خواهرم تو دوران بارداریش ویار شدید ب خوردن رازیانه یا همون بادیان داشت وقتی پسرس بدنیا اومد موهای بور چشم آبی من که عاشقشم 😉

تجربه ایی که من ب عینه دیدم از خواهرم در مورد چشمهای پسرش  خواهرم تو دوران بارداریش ویار شدید ...

چطوری میخورد دم کرده یا همینجوری میخورد

خدایا شکرت منم بالاخره مادر شدم الهی همه منتظرا دامنشون سبز شه بگو ان شالله😍😍
چرا رها جون؟ مگه آب دریا چه مشکلی داره؟

قدیما میگفتن آب دریا،من از یه دکتر پرسیدم،منظور نمک دریاییه،چون آب دریا شور بوده و مادرم میگه قدیما میرفتن همش شنا میگفتن بچه موهاش خرمایی و چشماش روشن میشده،

از نظر علمی هم درسته،چون فقط نمک دریایی املاحی داره که روی رنگ چشم اثر میزاره،و اگر زیاد استحمام کنید مو خرمایی میشه،زیاد هم ویتامین د بخوری یا زیر افتاب باشی موهاش مشکی میشه

همانند دریا هر که از حدش گذشت غرقش میکنم.  
2706