2733
2739

سلام وقتتون بخیر

دوستان عزیز ما تازه جابه جا شدیم خونه جدید متراژش بالاتره و من فرش هام کمه گوشه هایه خونه خالی مونده کف خونه هم سرامیکه . اونوقت شرایط من اینه که یک ماهه دیگه ان شاالله بچه دومم دنیا میاد شرایط خرید فرش جدید رو ندارم

اونوقت نظر من‌اینه موکت بخریم برا جاهایی که خالیه بیشتر به خاطر بچه ها و اینکه مطمئنم خونه رو هم بزرگتر و بهتر نشون میده

با توجه به شرایط نظراتتون رو بگید ممنونم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه اونجاهایی ک خالیه رو موکت کن

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2728
ن همین جوری بزار حالی باشه دور تا دور .  موکت اصلا خوب نیست

یک مقدار وسط خونه هم هست

بچه کوچیک بخاد چهار دست و پا بره خطرناکه رو سرامیک که🤔🤔

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

مثلا اتاق ها یک‌متر در ۳ متر خالیه

خب از نظر زیبایی و بهداشتی ، سرامیک بهتر از موکته

ولی خب با بچه کوچیک سرامیک سخته

بعد من خونه ای که دور تا دورش فرش باشه رو دوست ندارم ترجیح میدم وسط فرش باشه اطرافش خالی (حالا  سرامیک ، کفپوش یا موکت )

نتیجه گیری: موکت کن 😁

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2738
خب از نظر زیبایی و بهداشتی ، سرامیک بهتر از موکته ولی خب با بچه کوچیک سرامیک سخته بعد من خونه ای ک ...

آخه مدل خونه ها طوریه کامل فرش نمیشه بعد امثال من که مستاجرم فایده نداره فرش خریدن شاید برم جایی که کوچیک باشه

بعدم فرشام طوریه که چون ۱۱ سال گذشته باید کلا عوض شه😁

ممنونم از نظرتون

به نظرم فکر خوبیه ما هم اینکارو کردیم

پس راضی هستین ممنون

کی الان دیگه موکت میکنه سرامیک میکنن که موکت و فرش نکنن من که اتاقم اصلا فرش نداره خونه ام از قصد فر ...

بچه کوچیک دارین‌شما؟

به نظرم موکت کن جاهای خالی رو چون نوزاد داری 

نظر خودمم همینه ممنونم

واقعا یه قسمت هاییش خیلی خالیه بخام فرش متری بگیرم فایده نداره

ممنون از دوستانی که نظر دادین🌷

2706