2733
2734
عنوان

کابینت...کابینت

2097 بازدید | 28 پست
سلام
می خواستم اینجا با اونایی که الان مشغول ساخت یا عوض کردن کابینتهاشون هستند تبادل نظر کنم. یا اگه کسی هست که در زمینه کابینت اطلاعات داشته باشه.
ممنون
نمی دونم چه جور اطلاعاتی می خوای ولی دو تا نکته رو دقت کن
یکی اینکه تا حد امکان سعی کن حتی اگر برات گرونتر هم تموم می شه کابینت و در کابینت رو فلزی بگیری. اگر هم به بقیه خونه ات نمی خوره بگو روی فلز طرح چوب رنگ یزنند. من نمونه این کار رو خونه دوستم دیدم. کاملاً شبیه چوب بود مگر اینکه بهش ضربه می زدی. اینطوری دیگه لازم نیست نگران خیس شدن و باد کردن در کابینت باشی.
دوم اینکه (البته بسته به اینکه وسایلت رو چه طوری می‏چینی) بگوی توی یکی دوتا از کابینت ها به خصوص اونایی که روی دیوار نصب می‎شه برات طبقات کوتاه تر بزنه مثلا به جای دو قسمت سه قسمتش کنه. چون اگر توشون لیوان و استکان یا ظرفای کوچیک ادویه و اینجور چیزا بذاری فضای بالاش تلف می شه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
کابینت فلز از ام دی اف ارزونتره
درسته که میتونی خیسش کنی ولی اونم مشکلات خودشو داره }:
پریدگی رنگ
پوسیدگی بدنه
و بزرگترین مشکلش اینه که نمیشه از توش یه کابینت مدرن در اورد دست ادم تو طراحیش بسته است
اگر کابینت ام دی اف رو جنس خوب و از جای مطمئن بگیری خیلی سال عمر میکنه بدون اینکه به مشکل بزرگی بر بخوره
طنین جان اگه اطلاعات بیشتر خواستی بهم ای میل بزن
من کارم همینه
طراحی و ساخت دکوراسیون و اشپزخونه
خودمون کارخونه داریم
لی لی جان ممنون از اطلاعاتت. ببین عزیزم شما که کارت اینه میشه لطفا بگی الان چه رنگایی تو بورسه؟ مثلا ترکیب سفید با قهوه ای یا رنگهای تیره قشنگ میشه؟ اصولا تک رنگ بهتره یا دورنگ؟
یه سوال دیگه: فکر کنم اکثرا برای بدنه لترون کار می کنند ایرادش چیه؟
من اصلا قصدم اهانت به بقیه نیست ولی هنوز هم همون نظر خودم رو در مورد کابینت فلزی دارم. البته ضخامت ورق و کیفیت رنگ و البته مهارت کابینت ساز همه روی کیفیت کار اثر داره
به هر حال این کاتالوگ 2010 شرکت IKEA است می تونی ازش ایده بگیری
http://onlinecatalogue.ikea.com/2010/ikea_catalogue/AEG/
2740

بزرگترین گالری عکس کابینت (کاملا رایگان) - سایت چارچوبه

بیش از یکصد هزار تصویر با کیفیت از دکوراسیون آشپزخانه در انواع سبک ها و از سراسر جهان را خواهید دید.

تمامی نمونه ها جدید و مربوط به سال ۲۰۱۹ می باشند و حاوی ایده ها ی ناب برای تمامی افراد علاقه مند به این حوزه می باشند.

برای دیدن بزرگترین گالری عکس کابینت چارچوبه اینجا را کلیک کنید

سلام عزیزم کابینت قبل از اینکه به بودجه خودت نگاه کنی یه مقدار سلیقه ای هست من کسی میشناسم که قبل سفارش قشنگ برات طراحی کابینت آشپزخانه  انجام میده متناسب با بودجه و سلیقه خودت ، ما وقتی می خ هستیم کابینت آشپزخانه عوض کنیم همین کار کردیم خیلی شیک و با کلاس همونطوری که خودم دوست داشتم

سلام اگه دنبال ساخت و طراحی کابینت هستی من بهت پیشنهاد میدم حتما یه سر به این لینک بزن کابینتای خونت دوستمو طراحی کردن و ساختن خیلی زیبا و مدرن کار کردن شما می تونید بودجه خودتون بهشون بگین اونا متناسب با بودجه بهتون مدل میدن و میسازن

2706