2737
2734
دارم وارد ماه هشتم میشم. کسی میدونه میشه دیگه موها رو رنگ کرد یا نه؟ خطر داره؟ مجبورم رنگ کنم. چون موی سفید خیلی دارم.
دل از اعماق دریای صدف های تهی بردار همین جا در کویر خویش مروارید پیدا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من اورال گرفتم البته اورال دو نوع هست حتمن بگو کستینگ میخوام برای من که خیلی خوب رنگ گرفت اصلن هم کف سرمو نسوزوند
دخترم نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست گوش کن . . . نبض دلم زمزمه اش با تو یکی ست
2740
نمی دونم. شنیدم فقط. سر پسر اولم اصلا موهام به رنگ نیازی نداشت. ولی الان خیلی سفید دارم. موندم چه رنگ مویی بزنم به موهام که سفیدا رو خوب پوشش بده.
چه خوب. فقط اینکه من ساریم. نمی دونم از کجا باید این رنگ مو رو پیدا کنم. بازم تهران راحت تر میشد پیداش کرد!!!
منم موی سفیددارم اما توبارداری رنگ نکردم، میگن ضرر نداره ، اما من حاضر به ریسک نبودم چون ضرر این چیزا ممکنه سالها طول بکشه خودشو نشون بده، اون موقع هم کسی نمی فهمه واسه موادشیمیایی رنگ یه اتفاقی واسه بچه افتاده
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2706