2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا آدم میترسه بنظرم اینکار رو نکن پشیمون میشی من همش میگم کاش انجام نمیدادم بعد ی مدت خیلی ضایع میشه

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️
2731
2740

کم رنگ میشه خودت خسته میشی،اگرم خیلی دوست داری اینکارو بکنی حتما ی جای خوب برو بعد بن مژه بزن نه خط چشم

در زندگی غصه از دست دادن هیچ چیز را نخورید،چون وقتی یک 🌳درخت برگی را از دست میدهد🌿برگی دیگر از قبل آماده جایگزین شدن است🍀به نظمی که خداوند در عالم برقرار کرده اعتماد کن او برای تو بهترین ها را برای تو کنار گذاشته مهربانتر از پدر و مادر دوستت دارم کمکم کن💐❤🧚‍♀️
عمم زده رو پوستش نگرفته خیلیم خوب نمیشه فکن بدون کرم پودر باشی بد خط چشم داشته باشی بعد یمدت زده میش ...

خوب دلم میخواد همیشه آرایش کرده باشم‌😓بعد واسه وضو مشکل دارم.همش باید بشورم

آهان بن‌مژه 👌👌👌

بله بن مژه خوبه ب چشمات حالت میده ولی خط چشم اصلا

خوب دلم میخواد همیشه آرایش کرده باشم‌😓بعد واسه وضو مشکل دارم.همش باید بشورم

فکن تو خونه ک همش با کرم پودر نیسی ب قول خودت واس وضو میشوری...صورت بی رنگو روح ک خط چش داره خیلی جالب نیس البت شاید ب عمه من نیومده هرجور دوس داری بازم💋

وچه تازیانه ها که نخوردیم از زبانهای خود عزیز کرده!!!!

منم بن مژه زدم ولی خیلی زود پاک شد حتما یه جای خوب برو که اگه درد میکشی حداقلش برات بمونه .بن مژه پررنگ و پهن

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2706