2733
2739
عنوان

میشه بگید چه جوابی بهش بدم خوبه؟

427 بازدید | 32 پست
من یه دخترخاله دارم که 4سال ازمن بزرگتره...ما حدود 10 سال با اونا تو یه خونه بودیم..خالم اینا طبقه بالا بودن ما هم پایین..
من و خاهرمو دختر خالم مثل خاهر بودیم ..ما ازون خونه رفتیم یه جای دیگه اما اونا هنوز اونجا بودن...من دانشگاه خوبی قبول شدمو بعدم 4سال قبل ازدواج کردم...اما اون هنوز مجرد بود اما همیشه باهم خوب بودیم و دردو دل میکردیم همه چیک و پیکش رو به ما میگفت..حتی بعدازینکه پارسال اونم ازدواج کرد همه چی خوب بود..شوهرش همشهری شوهر منه با هم خوبن...اما امسال عید عروسیش بود بعد عروسی من جلوتر از همه دعوتش کردم...اما حالا بعد 6ماه نه یه زنگی میزنه نه چیزی..درحالی که بعد عروسیش با یه دخترداییم که اصلا محلش نمیذاشت جون جونی شدن..هردیقه پارکو مهمونی خونه هم...درحالی که تو عروسی اون دختر داییم کم بود این 2تا دعواشون شه..اصلا هم خالم هم دخترش ازین داییمو دختراش خوششون نمیومد..اما حالا انقد صمیمی شدن که نگو ..نمیدونم چرا ؟
ببخشید ولی زندگی خودشه اختیارشو داره با هر کس میخواد صمیمی بشه

با اونم جنگ داشته یا دعوا یا خوب بودن به خودش مربوطه شما چرا ناراحتی?
زنگم نمیزنه خوب نزنه
شما باهاش صمیمی نباش که انتظار هم نداشته باشی
یک “حقیقت مضر” همیشه بهتر از یک “دروغ مفید” است . . http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25185
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اصلا از صمیمی بودن اونا ناراحت نیستم ..بهتر هرکی میگرده مثل خودشو پیدا میکنه...چون اون دختر داییم اینا وضع مالیشون خوبه همش اینارو دعوت کردن اونام حالا باهم خوب شدن...
فقط الان موضوع اینه که ما جمعه همه یه جا دعوتیم که این دخترخالمم هست..میدونم قطعا از من میپرسه چرا خونه ما نمیاید و کم پیدا شدین و ازین حرفا...
میخام بهم بگید چه جوابی بدم که دندون شکن باشه..یه ضد حالی بخوره که خونش نمیرم...
من اصلا خاله زنک نیستم اما این موضوع برام مهمه که ادمی که انقد بهش محبت میکردم مثل خاهرم الان یادش رفته بایه ادم دیگه که سایه همو با تیر میزدن رفیق شده...
بگید چه جوابی بدم؟
ببخشید طولانی شد...
قربونت برم شما به رابطه دخترخاله با دختردایی کاری نداشته باش
اگه دوست داری با دخترخاله صمیمی باشی بهش زنگ بزن و کلی باهاش بگو و بخند آخر سرم بهش بگو دوست دارم مثل قدیما رابطمون گرم باشه اگه تو هم دوست داری دفعه بعد شما به من زنگ بزن
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
خوب عزیزم تو به روابط اونها چیکار داری ؟ خودت رابطه اتو باهاش حفظ کن و اگر هم بعده ازدواجش رابطه اش با تو فرق کرده شاید شوهرش ازش چیزی خواسته چون من خودم بعده ازدواج شوشو ازم به یه دلیلی که برام منطقی بود ازم خواست رابطمو با یکی از دوستهای بچگیم کم کنم و الان رابطمون کاملا قطع شده
2740
نازیتا جون از دوستی اونا ناراحت نیستم...ازینکه ادما چرا انقد دورو هستن..ت همین چندماه پیش ازونا بد میگفتن..الان انقد صمیمی ان...
اصلا با ایناش کار ندارم فقط میخام بهش یه جوابی بدم که دندون شکن باشه..همین...وگرنه میدونم هرکی مختاره واسه خودش..بیشتر بخاطر مامانم میخام جواب بدم..چون همش حرص میخوره میگه تو انقد به داد اون رسیدی مثل خاهرش بودی الان محل نمیذاره..وگرنه اصلا واسه من اهمیت ندارن
عزیزم اگه واقعا برات مهم نیست رابطه اونها پس قطعا نباید دنبال جواب دندون شکن باشی در ضمن شاید یه دلیله منطقی برای خودش داره اگه دلشو با جوابت بشکنی یادت باشه هم گناهه بزرگی کردی هم ممکنه غیر قابل جبران باشه
2706