2733
2734
عنوان

از ادامه ال دی یاسمین بخورم؟!

113 بازدید | 8 پست
من برای اینکه آیودی دارم پریودهام خیلی با لکه بینی همراهه و اذیتم میکنه برای اینکه تو ماه رمضون اذیت نشم از روز اول پری قرص ال دی خوردم که درست و درمون پیش بره اولش خوب بود ولی در کمال تعجب بعد از یکهفته دچار لکه بینی شدم من قبلا قرص خوردم و هرگز چنین چیزی ندیدم البته تو ممکلتی که وازکتومی ممنوع و جرم شده بعیدم نیست قرصا تقلبی باشن خلاصه الان یک هفته دیگه گذشته و باز لکه بینی دارم وسط این روزه داری بدجور رو اعصاب شده به نظرتون از ادامه قرصها قرص رو عوض کنم یاسمین بخورم به مشکلی برمیخورم؟!
& نوشین (مامان بردیا)&
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نوشین جون لکه بینی بعد از گذاشتن ای یو دی ربطی به هورمون و مصرف قرص نداره عزیزم.لکه بینی که شما داری بخاطر یه جسم خارجیه که تو بدنته و بدن در حال کنار اومدن با وجود اونه.من فکر نمیکنم با قرص مشکلت حل بشه.فقط باید چند ماه صبر داشته باشی.بعضی ها تا 6 و حتی یکسال این مشکل رو دارن.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
یه سرچ بکن تو اینترنت ببین راجع به ای یو دی و عوارضش همین رو نوشته.میشه بپرسم کی گذاشتی و اذیتت میکنه یا نه.منم میخوام برم بذارم.بهم گفته روز 3 پری بیا.مطب
مامان نگار و نازی من دوسال و نیمه که آیودی دارم تازه نگذاشتم منتها عوارضش برای من اینکه که آخر پریودهام تا چند روز لکه بینی دارم و این توی ماه رمضون بدجوری اذیت میکنه به خاطر همین ال دی خوردم
& نوشین (مامان بردیا)&
2738
نوشین جون میگن تا 3 سال اول باید خوب بشه که.یعنی بعدش خوب میشه.اما بدون مصرف قرص سر خود سیستمت رو قاطی میکنه و بعد از قطع قرص هر زمان باشه ممکنه یک هفته بعدش دوباره پری بشی.