2737
2739
میخوایستم ببینم چه روزهایی تو مطب می شینه؟توی کدوم بیمارستانها میره؟

ممنون میشم کسی میدونی جواب بده.
شوهر من زانوش رو پیش حیدریان عمل کرد ..تو بیمارستان عرفان...تقریبا هر روز مطب هست بعد از ظهر ها ولی خیلی خیلی شلوغه و فکر کنم فقط بیماران جراحی رو ویزیت میکنه ...
برای زانو پسرم دنبال دکتر ارتوپد خوب میگردم ،دکتر توکلی که 20 آذر وقت داده گفتن کیکاووس حیدریان هم خوبه ،.......................هر کی تشخیصش خوبه سرش شلوغه،آخه من پیش کی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زانوی چپش یه کمی عادی نیست ،باعث شده کف پاش یه کم به سمت داخله.نمی تونم خوب توضیح بدم.دکتر کفت چیزی نیست به خاطر اینه که کف پاش صافه،خودش خوب می شه،یه دکتر دیگه گفت اصلا کفش طبی هم نمی خواد،تازه بعد 4 سالگی معلوم میشه.یکی تو خیابون دید گفت حتما ببریدش دکتر پسر من 24 سالشه الان به مشکل خورده،شما از الان درمان کنید..............................................نمی ددونم چیکار کنم؟
2742
گلک جان حتما ببرش ...زنگ بزن به مطب بگو مشکل زانو دارم ممکنه عمل بخواد ...بگو میام بین مریض برم تو هر چه قدر هم طول بکشه بشین برو خیالت راحت بشه ...
شوهر من مینیسکش پاره شده بود رفت پیشش عمل کرد خیلی راضی بودیم...
ایشالا چیز مهمی نیست
2740
گلک جان مچ پای مامانم هفته پیش شکست ما بعد از کلی تحقیق از دکترهای مختلف فامیل(2 تا متخصص مغز و اعصاب وزنان و اطفال و ...)پیش حیدریان هم رفتیم اخر سر پیش دکتر دهقان بیمارستان رسالت عمل کردیم خیلی هم راضی بودیم مطبش عصرها شلوغه ولی اگر صبح تا قبل از طهر بری بیمارستا رسالت اونجا هست ویزیت می کنه معطلی هم نداره ما که خیلی راضی بودیم می گم در فامیلون هم خیلی دکتر هست 2 تا متخصص اعصای هم که هستن خودشون خیلی معروفند هر دوتا تاییدش کردند دکتر کیکاووسی رو نشنیدم ولی یکی دیگه هست بیمارستان مهر که اون هم دکتر معروفی هست اسم کوچیکش کیکاووسه فامیلی اش یه چیز دیگه است که یادم نمی اد البته الان هم ایران نیست ضنا اون بیشتر تخصصش برای مفاصله ولی ازاون هم تعریف می کنن ولی به نطرم ضرر نداره بری پیش دهقان خیلی هم خوب توضیح می ده
Lilypie Maternity tickers
گلک جان اگر بیمارستان مهر هست اره خودشه والان هم نیست ما توی این هفته مامان عمل داشت یعنی دیروز و تماس گرفتیم گفتن شاید دو هفته دیگه بیاد
دکتر دهقان مطبش کنار بیمارستان رسالت هست . بیمارستان رسالت بالای پل سیدخندانه توی خیابون خواجه عبدالله . دکتر صبح ها اونجا بیمارهای اورژانس رو می بینه وقت قبلی هم نمی خواد معطلی هم نداره بری قبول می کنه نمی دونم 5 شنبه ها هم هست یا نه ولی می تونی زنگ بزنی 118 شماره بیمارستان رو بگیری از اطلاعت بپرسی ضمنا می تونی شماره مطبش رو هم از اطلاعات بگیری ولی به نطرم صبح بری بیمارستان راحتتری. مامانم مچ پاش از دو جا شکسته بود ولی خدا رو شکر عملش خوب بود
Lilypie Maternity tickers
2706