2733
2739

ممنون میشم اکه موسسه خوب برای کلاس یا جزوه سراغ دارین بهم‌ معرفی کنید

معین سنا خلیلی ....نمیددنم کدوم خوبه؟

رشته آناتومی میخوام قبول بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میل خودتون ولی آناتومی با یه مقدار تلاش قبول میشی،ولی آینده ی کاری خوب نداره کارشناسی چی خوندی؟ م ...

کارشناسیم ساخت ارتز و پروتز بدن بوده .میدونم ارشدش جالب نیست هدفم دکترای تولیدمثله

چون بچه کوچیک دارم فکرمیکنم نمیرسم درس بخونم .😭😭 میخوام برم کلاس شاید بهتر بتونم بخونم

2731
 کارشناسیم ساخت ارتز و پروتز بدن بوده .میدونم ارشدش جالب نیست هدفم دکترای تولیدمثله چون بچه کو ...

لیست رشته های که میتونی ارشد بخونی میفرستی؟

شما که زحمت میکشی و هزینه میکنی،حداقل رشته ی بهتر

آناتومی؟؟ همون علوم تشریحه .شناخت اعضای داخلی بدن و کارکردشونه

عزيزم متوجه اناتومي شدم

منظورم ارشد رشته هاي پزشكي بود

مثلا كدوم رشته ها ؟

كنكور تجربي قبول نشدم

ميخوام ببينم چه رشته هايي ميتونم بخونم

اخه ديپلمه قديمم اطلاعاتم كمه

عزيزم متوجه اناتومي شدم منظورم ارشد رشته هاي پزشكي بود مثلا كدوم رشته ها ؟ كنكور تجربي قبول نش ...

مثلا تغذیه ژنتیک فیزیوتراپی علوم آزمایشگاهی اتاق عمل پرستاری مامایی

2740
لیست رشته های که میتونی ارشد بخونی میفرستی؟ شما که زحمت میکشی و هزینه میکنی،حداقل رشته ی بهتر

مهندسی پزشکی(زیست مواد و بیوالکتریک)

-نانوتکنولوژی پزشکی

-فیزیک پزشکی

-رشته ی مدیریت توانبخشی

-زیست فناوری پزشکی

ی سری رشته هام ک مشترکه مثل مدیریت خدمات درمانی یا مدیریت توانبخشی یا روانشناسی وزارت علوم 

کارشناسیم ساخت ارتز و پروتز بدن بوده .میدونم ارشدش جالب نیست هدفم دکترای تولیدمثله چون بچه کو ...

سلام عزیزم شما تونستید منبع و بسته خوب برای ارشد آناتومی پیدا کنید قبول شدید من هم امسال میخوام شرکت کنم و مثل شما نمیدونم کدوم بسته ر تهیه کنم