2737
2739
سلام
واقعا"خسته نباشید می دونم که خیلی زحمت می کشید
خانم دکتر من یه سوال داشتم من4 سال پیش زا دواج کردم وفقط 6 ماه اونم طبیعی جلوگیری داشتم من و همسرم عاشق بچه ایم بعد از مدتی معالجه با داروهای تخمک گذاری وگرفتن عکس رنگی یکی از لوله های رحم من که گرفتگی داشت باز شد و بعد از آن چند ماهی من فقط متفورمین مصرف کردم چون سیکل قاعدگی من از قبل از ازدواج هم نامنظم بوده است تا اینکه بلاخره بعد از گذشت 1سال من بدون قرصهای تخمک گذاری باردار شدم و از آنجا که پریودهای نامنظمی دارم متوجه نشدم متاسفانه بدلیل مسافرت 1ماهه سقط شد
بعد از آن برای قطع لکه بینی یک دوره قرص جلوگیری نه از نوع ال دی خوردم و چون این قرصها با بدن من سازگار نیست و خونریزی شدید من قطع نمی شد دیگه نخوردم خانم دکتر الان 5 ماه از تاریخ قرص می گذرد و من هنوز باردار نشدم 29 سالمه ودلم خیلی می خواد که زودتر بارداربشم تا جاییکه دکتر این ماه به من لتروزول داد وهیچ اتفاقی نیافتاد به من بگید این مساله بخاطر قرص جلوگیریه یا نامرتبی سیکل قاعدگی من چون بعد از خوردن قرص جلوگیری من طبیعی پریود نشده ام در صورتیکه بعد از خوردن متفورمین خیلی بهتر شده بودم
با اینکه اعتقادات محکمی دارم به شدت احساس ناامیدی و افسردگی می کنم کمکم کنید........
خانم آرزو
استفاده از قرصهای ضد بارداری به خودی خود نمی تواند باعث ناباروری شود. بخصوص که شما سابقه طولانی در نامنظم بودن سیکل های قاعدگی دارید.
خوشبختانه یک بار این اتفاق افتاده است و شما حامله شده اید بنابراین بهتر است با مراجعه به پزشک معالجتان که کلیه شرایط شما را می داند مجددا اقدام کنید. صبر داشته باشید و خونسرد باشید.