2733
2734
همسر من معتاد اونم به شیشه به گفته خودش حدود سه سال

دو سال و سه ماه پیش پلیس با مواد گرفت و .................

اونموقع انکار کرد و گفت مواد برای کس دیگه بوده من معتاد نیستم و .......

خلاصه بعد کلی خواهش و تمنا و درد سر برگشتم سر زندگی

حالا بعد این مدت حدود 6 هفته هست که فهمیدم معتاده خودش اعتراف کرد و از روزی که من و خانوداش فهمیدیم رفته برای ترک اقدام کرده و اظهار پشیمونی میکنه
ولی من خونه رو ول کردم و با پسرم اومدم خونه مادرم در مورد طلاق خیلی تحقیق کردم و گفتن به این راحتی نمیتونی جدا بشی مخصوصا که داره برای ترک اقدام میکنه دادگاه حکم طلاق نمیده

به طلاق توافقی هم راضی نمیشه میگه برگرد من تغییر کردم

ولی من باور ندارم

از طرفی هم دلم میخواد باور کنم به خاطر پسرم

از اون خونه و خانواده اش که تو این 6 هفته حتی یه زنگ هم به من نزدن متنفرم نمیتونم فکر کنم که باهاشون رو به رو بشم

واقعا حالم بده

چند روزه یه کار جدید پیدا کردم بچه رو گذاشتم پیش مادرم

اینقدر حالم خرابه میترسم کارم رو هم از دست بدم

دوستای خوبم بگید چه کنم

میام راهنمایی هاتون رو میخونم چون سر کار هستم نمیتونم سریع جواب بدم

خیلی دلم پره خیلی از این دنیا ناراحتم
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
بمیرم برای دله غصه دارت خیلی سخته میدونم خیلی شرایط بدترین شرایطی که برای هر آدم پیش میاد ولی خودت رو نباز امیدوارم هر اتفاقی که درسته همون برات پیش بیاد
شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟

لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینقدر خدا خدا کردم کف کردم

مامانم میگه اگر رفتی دیگه باختی از طرفی حق داره از طرفی اگر برنگردم چه غلطی کنم

همش میترسم بیاد بچه ام رو برداره ببره

خانواده اش خیلی وحشی هستن
2728
خدا بهت کمک کنه خواهر من بعد از 8 سال زندگی شوهرش حتی سیگار هم نمیکشید یهو به شیشه معتاد شد توهم میزد اخلاقش خیلی بد شد توافقی با یه بچه از هم جدا شدن ولی اگه توافق نکنین اثبات شیشه تو دادگاه خیلی سخته یعنی اصلا نمیشه مثل اینکه قبل ازمایش یه چیزی میخورن که اعتیادشون در نمیاد
2740
سلام دوست عزیز همیشه راه اخر جداییه شوهرت اخلاقاش چطوره؟اخه میکن معتادای شیشه پرخاشکرن کتک میزنن توهم دارن اکه قبلا اخلاقش ایتجوری بوده که معلومه خفن معتاد شیشه شده بوده و من نظرم اینه که امیدی بهش نیس و مخصوضا که خانواده ش هم حمایتت نکردن اما اکه اخلاق و شخصیتش خوبه شاید تفننی مصرف کرده باید کنارش باشی کمکشءکنی تا ترک کنه و دیکه برنکرده سمتش .اکه خواستی جدا شی به این فکرءکن نبودن پدر بهتر از داشتن یه پدر معتاده یادت نره کفتم معتادءداریم تا معتاد
اللهم صل على محمدّ و آل محمد و عجّل فرجهم-برا سلامتی امام زمانمون صلوات بفرست-
اگر زندگی و شوهر و بچه ت رو دوست داری و اینکه خودش هم میخواد ترک ککنه خیلی اشتباه کردی ولش کردی باید میموندی و واسه زندگیت می جنگیدی نه اینکه میدون رو خالی کنی
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
عزیزم در مورد شرایط زندگیت که خودتون بهتر از هرکسی میتونی تصمیم بگیری ولی سعی کن از نظر مالی برای خودت مستقل باشی و حتماً منبع درآمدی داشته باشی.این فشار خیلی موارد رو برات کمتر و قابل تحمل میکنه.موفق باشی
در ضمن گلم شما با یک مشاوره حضوری احتیاج داری اما حالا که رفتی سر کار دیگه شغلت رو ول نکن اما نه اینکه از زندگیت غافل بشی و فردا همین شغل شما باعث بشه ایشون دیگه سر کار نره و خدای نکرده بد از بدتر بشه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
شوهرم اخلاقش خیلی خوب بود همیشه نه به من بی احترامی میکرد نه به بچه حتی یه بار هم سر بچه داد نزد خیلی احساساتی هست و خیلی زود گریه میکنه ولی ..............

هیچوقت شروع کننده دعوا نبود البته چون تو خونه والدینش بودیم و با هم همسایه ایم و از ترس اونا بود فکر کنم که زیاد داد و بیداد نمیکرد

ولی خوب .... غیر از یکی دو بار که اونم من خیلی دعوا رو کش دادم و داد و بیداد کردم عصبانی نشد و بهم پرخاش نکرده

البته خوب دیگه خیلی تابلو شده بود

دروغ میگفت

دیر میومد دیر میرفت

اصلا بیقرار بود یه جا ثابت نمیشست همش دنبال راه در رو بود

تو خونه دنبال پول میگشت و .....................

خیلی دلم میخواد باور کنم میشه اعتیاد و شسکت داد ولی باورش سخته
2706