2737
2739
mosi@ ممنونم بابت مطالبی که برام گذاشتی همین کارها رو انجام میدیم ببینم خدا چی میخواد من خودم هر سال اسفند ید میگیرمو بادی اسکن میشم تا 2 تا 3 ماه بعدش ممنوعیت واسه حاملگی دارم .تو مطالب سایت اولی دکتر ضیایی نوشته بود یکی از دلایل نازایی همینه .چیکار کنم
خدایا! این که میگی از رگ گردن به من نزدیکتری و ازین حرفا در سطح درک من نیست یه دقیقه بیا پایین بغلم کن . میشه؟!
سلامممممممممممممممممممممممممممممم به همه دوستای گلم ببخشید چند روزی رو نبودم رفته بودیم مشهد زیارت ایشا الله قست شما هم بشه
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنونم از همه اونایی که دوستاشونو راهنمایی کردن
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
سلام الی سیا جون برای درمان گیاهی دستور زیر خوبه : دوران پری : 1) یک قاشق چای خوری عسل رو با یک قاشق سیاه دونه پودر شده مخلوط کن و یک بار روز بخور و یک بار قبل خواب 2) تخم شوید و تخم هویج رو مخلوط کن و چهار قاشق غذاخوری از مخلوط رو مثل چایی با یک لیوان آب دم کن و سه روز اول پریودی استفاده کن بعد از پری: صبح ها ناشتا یه استکان عرق رازیانه بخور (بعد از لقاح مصرف نشه) عصرها یه استکان عرق بومادران مصرف کن عسل ودارچین هم شب ها روی لثه هات بمال تا به آهستگی با بزاق دهان مخلوط و وارد بدن بشه استفاده از ویتاگنوس خیلی خوبه که طبق دستور هر صبح ناشتا 40 قطره مصرف بشه که بهتره با آبلیمو بخوری چون خیلی بدمزه ست مصرف روزانه 4 عدد اسپیرولینا هم خیلی موثره درمان دارویی : با استفاده از داروهایی که موجب افزایش هورمونهای LH و FSHمیشن میشه فولیکول رو تحریک کرده و موجب بزرگتر شدنش شد مثل کلومیفن ، گنادوتروپین های انسانی یا HMG، گنادوتروپین های جنین انسانی یا HCG، داروهای مهار کننده های آروماتاز ، متفورمین ، بروموکریپتین و ... که از تجویز سرخود این داروها باید اجتناب کرد و با مراجعه به پزشک و تحت درمان بودن ، داروهای مورد نیاز تجویز میشه مثلا ممکنه برای یکی کلومیفن سیترات تجویز کنن و واکنش بدن رو بسنجن اگه جواب نداد از داروهای مهار کننده آروماتاز استفاده کنن که تبدیل تستوسترون به ترکیب آروماتیک استرادیول رو تسریع میکنه درمان فولیکول کوچیک اینقدر سخت نیست ولی درمان اسپرم ضعیف به مراتب سخت تر از مشکل شماست ، پس نگران نباش که طبق گفته پزشکت با تغییر دارو قابل درمان شدنه عزیزم سلام محبوب جون تاثیر واریکوسل بر روی اسپرمها مختلفه ، بعضیها با داشتن واریکوسل شدید (گرید 3) تاثیر چندانی روی اسپرمشون ایجاد نمیشه که معمولا به این افراد عمل واریکوسل پیشنهاد نمیشه ولی بعضیها حتی واریکوسل گرید 1 تاثیر زیادی روی اسپرمشون میگذاره بنابراین با آز اسپرم نمیشه وجود واریکوسل رو تشخیص داد بنابراین پیشنهاد میکنم حتما به یک پزشک مجرب و با تجربه مراجعه کنی و هم اینکه شوشو سونوگرافی رنگی از بیضه انجام بده که به راحتی واریکوسل با نوع گرید معلوم میشه 1 ساعت بعد نزدیکی اشکالی نداره ولی بهتره حداقل تا 2 و 3 ساعت دستشویی نری و اگه تا صبح به همون حالت دراز بکشی احتمال باردار شدن بازم بیشتر میشه هورمون HCG معمولا 12 تا 14 روز بعد از اقدام تو ادرار قابل تشخیصه اگه الآن و بعد عمل سیکلت 25 روزه و ثابت باشه تخمک گذاریت تقریبا روز 11 پری هست و اگه روز 11 نزدیکی داشتی حداقل زمان ممکن حدود 23 تا 25 تو ادرار قابل تشخیصه و زودتر از این امکان پذیر نیست، البته این زمان که گفتم حداقل زمان هست و ممکنه به دلایلی مثل طولانی شدن لقاح یا لانه گزینی و ... زمان تشخیص بیشتر طول بکشه حتی تا یکی دو هفته بعد تاخیر در پری بعدی قابل تشخیص باشه سلام زهره بانو جون خیلی دنبالم گشتی خانومی سوالی داری بپرس هرموقع دیدم جوابتو میدم عزیزم سلام الاله جون خواهش میکنم گلم ، اشکالی نداره ، حتما مصلحتی بوده ، خودتو ناراحت نکن برای اینکه بدنش عادت نکنه هر ماه 25 روز مصرف کنه و 5 روز قطع مصرف واریکوسل معمولا سمت چپه و اگه سمت راست هم باشه معمولا گریدش کمتره ولی بیضه چپ و راست فرقی نداره و هردو با داشتن سلولهای سرتولی و زایا و ... مولد اسپرم هستن و اگه واریکوسل تاثیر چندانی روی اسپرمها نگذاره (فرقی نداره چپ یا راست باشه) عمل توصیه نمیشه در غیر اینصورت باید عمل کنن که در صورت عمل هم ممکنه بهتر بشه و ممکنه تغییری نکنه پیشنهاد میکنم چند دوره زالو درمانی روی بیضه شوهرت انجام بده که بزاق دهان زالو برای بهبودی رگهای واریسی خیلی خیلی موثره حتما دعوتت میکنم کلوب عزیزم ولی متاسفانه گزینه دعوت به کلوب مشکل داره و باید تا رفع نقص اون صبر کنیم سلام سارا امیدوار جون در مورد پودر ثعلب اطلاعی ندارم ولی تو عمل واریکوسل لوله منی بر (منتقل کننده اسپرم) رو جراحی نمیکنن بلکه سیاهرگ واریسی که در بالای بیضه قرار داره رو جراحی میکنن ، به جراحی لوله های منی بر وازکتومی گفته میشه که برای جلوگیری از حاملگی صورت میگیره حتما به پزشک مراجعه کن و علت عدم خروج منی رو بپرس و نتیجه رو بگو که نگرانم کردی سارا جون سلام گلفام جون حتما امیدی هست عزیزم ، نگران نباش و توکلت به خدا باشه اگه تصویر آز شوشو رو بگذاری بهتر میتونم راهنماییت کنم گلم سلام نفس من جون واریکوسل ساب کلینیکال خیلی خفیفه و با معاینه قابل تشخیص دادن نیست و بر اساس سونو قابل تشخیصه و معمولا نیاز به جراحی نداره ، البته در مورد عمل کردن یا نکردن اون اختلاف نظر وجود داره ولی اگه روی آز اسپرم شوشو خیلی تاثیر نمیگذاره بهتره عمل نشه و پیشنهاد میکنم یکی دو دوره زالو درمانی انجام بدید و بعد دوباره سونو تا نتیجه معلوم بشه سلام سارا جون نمونه منی رو باید بین 3 تا 5 روز از انزال منی بگیرید یعنی فاصله آخرین انزال منی (خروج اسپرم به هر دلیلی از جمله نزدیکی) تا روز آزمایش از 3 روز نباید کمتر باشه و از 5 روز هم نباید بیشتر باشه که بهترین زمان 3 و یا 4 روز فاصله هست آزمایشگاه به شما ظرف پلاستیکی نو و یکبار مصرف میده که باید از طریق استمناء (تحریک با دست) بدون استفاده از هیچگونه مایع نظیر آب ، ژل ، روغن و ... نمونه منی خارج و داخل ظرف ریخته بشه که در صورت امکان بهتره شما کار تحریک رو انجام بدی در غیر اینصورت خودش انجام بده. بعضی از آزمایشگاهها اتاقی رو در اختیار قرار میدن که تعدادشون خیلی کمه و بیشتر آزمایشگاهها فاقد اتاق مخصوص بوده و نمونه داخل دستشویی باید گرفته بشه اگه فاصله خونه شما تا آزمایشگاه کمه میشه نمونه رو تو خونه گرفته و تا 20 الی 30 دقیقه نمونه رو به دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در دمایی هم دما با بدن به آزمایشگاه رسوند سلام فری مامی جون کم پیدایی خانومی؟ نمیگی دلمون برات تنگ میشه؟ سلام شیرین جون لطفا عکس آز رو بگذار تا رنجهای آزمایشگاه و جزئیات بیشتر رو ببینم و برات توضیح بدم عزیزم سلام sindokht2 جون نوشته ها خیلی به هم ریخته هست و هم رنج آزمایشگاه رو ننوشتی تصویر آز رو بگذار تا راهنماییت کنم عزیزم سلام غزل جون برای همسرت هر 12 ساعت 1 عدد اسپیرولینا و 1 عدد کلرلا و برای خودت هر 8 ساعت 1 عدد اسپیرولینا و 1 عدد کلرلا پیشنهاد میکنم البته صفحه 145 همین تاپیک یک نسخه طلایی گذاشتم که اثرش به مراتب قویتر از قرصهاست که پیشنهاد میکنم اونها رو هم تهیه کنی و شوهرت مصرفشون کنه
2742
سلام ناجی جون باشه عزیزم می زارم من هم خودم مشکل دارم هم شوشوم برات عکس آزمایششو فردا میزارم
خداوندا من ازتوچه بخواهم وقتی می دانم توهمیشه بهترین ها رابرایم رقم میزنی ..خدایا شکرت پسرمو به من عطا کردی
بخدا دلم خیلی گرفته خودمو درست میکنم شوشوم مشکل داره اونو درست میکنم میرم دکتر میبینم با کلی قرص فولیم کوچیکه درمونده شدم بخدا خدایا هیچکدوم از بنده هاتو اینجوری آزمایش نکن
خداوندا من ازتوچه بخواهم وقتی می دانم توهمیشه بهترین ها رابرایم رقم میزنی ..خدایا شکرت پسرمو به من عطا کردی
2738
golfam جون منم شرایطم نزدیک به شماست.تنبلی تخمدان دارم هر ماه فولیهای کوچک.تخمک هام ریزش نداره.شوشوم هم آز داده تحرکه اسپرمش پایینه.باید به خدا بسپاریم اگه اون بخواد حتما میشه.هرچند خودم خیلی وقتا کم میارم و میزنم زیر گریه
سهم من از دنیا همسر مهربانیست به بزرگی تمام عشق هایی که دنیا تجربه کرده است....
سلام ناجی جون مرسی که جوابمو دادی ترخدا اگه اومدی جواب این سوالمم بده گلم. شوهر من تو آزمایشش یه نرمال زده 26 درصد یه ابنرمال 37 درصد اما یه چیز دیگه هم هست ایرگیولار (irregulaar) که اونم 37 درصده.یعنی چی؟ابنرمال با ایرگیولار فرق داره؟کلرلا و خرنوب می خوره.برای تقویت شکل اسپرم که طبیعی بشه هم چیزی هست؟تحرک رو به جلو صفره ولی sluggish (اسلاجیش) 26 درصده.این دکترها که درست حرف نمی زنند ترخدا بهم بگو خیلی خرابه اوضاع؟
@sindokht2 نگران نباشید، طب النبی جلسه 7 گفتند که برای دفع تاثیر مواد رادیو اکتیو، شیر عسل مدام مصرف کنید شیر عسل، مایعات.
سخنرانی بیماریهای زنان + متن، سید حسن ضیایی، برگه ناباروری، www.teb14.ir
سلام ناجی جان.زیارت قبول راستش هم عمل واریکوسل بوده هم عمل باز کردن لوله ی حمل اسپرم. توی منی ش یه بار خون اومده بوده. مسدود شده بوده ظاهرن. الآن 1 ماه و نیمی هست که منی تولید نمی کنه. از بعد از عملش یعنی. خشک شده انگار. دکتر نظر خاصی نداره. میگه باید صبر کنید.
کتایون جون ممنونم ، ایشا الله قسمت شما بشه عزیزم سلام گلفام جون و شکلات جون چرا گریه میکنین گلای من؟ گلفام جون اگه امضای خودت رو قبول داری مطمئن باش خدا بهترینها رو برات رقم میزنه پس جای نگرانی نداره شکلات جون همسر خوبت می ارزه به تمام نداشته هات عزیزم شما سعی و تلاشتونو بکنید و نتیجه رو به خدا بسپارید کابرای زیادی رو میشناسم که با وضع بدتر از شما بچه دار شدن یکی از کاربرای همین کلوب که اصلا پری نمیشد با تعداد اسپرم پایین و تحرک و مورفولوژی خیلی کم در کمال ناباروری حامله شده و به زودی بچش دنیا میاد یکی دیگه با تحرک صفر باردار شده و 6 ماهه بارداره چند نمونه از این کاربرا رو بگم؟ دوست دارین کلوب دعوت کنم؟ اگه بیاین اونجا و با اعضاء گفتگو کنین آروم میشین به خدا البته فعلا گزینه دعوت به کلوب از کار افتاده و تا درست شدنش باید منتظر بمونیم تعداد زیادی از اونها تازه حامله شدن و سه ماهه اول حاملگی رو سپری میکنن چند نفر از اونها از راههای آی یو آی و آی وی اف میخواستن اقدام کنن که طبیعی باردار شدن باور کنین خدای مهربون همه بنده هاشو دوست داره و جز صلاحشون چیزی نمیخواد سلام نفس جون خواهش میکنم خانومی Irregular به معنی غیر طبیعیه شکل اسپرمها به صورت درصد اومده که باید مجموع اونها 100% بشه که اگه نرمال+آبنرمال+ایرگولار جمع کنیم مجموع عدد 100 میشه آبنرمال و ایرگولار هر دو اسپرمهای غیر طبیعی هستن و قابلیت باروری ندارن و فقط اسپرمهای با شکل طبیعی قابلیت باروری دارن ، برای توضیح بیشتر باید تصویر آز رو ببینم چون نوع دسته بندیها برای آزمایشگاههای مختلف خیلی با هم فرق داره مثلا بعضی آزمایشگاهها آسیب سر ، آسیب قسمت میانی و آسیب دم اسپرم رو به طور جداگانه مینویسن که هرکدوم باز به چند قسمت تقسیم میشن مثلا آسیب سر اسپرم به قسمتهای سر درشت ، سر کوچک ، سر سوزنی ، سر نازک ، دوسر ، سر دراز و سر غیر عادی (irregular) تقسیم میشن همچنین اگه میخوایی ببینی اوضاع آز همسرت در چه وضعیه باید حتما با توجه به نرم آزمایشگاه تفسیر بشه بنابراین اگه توضیح بیشتر و دقیقتر میخوای تصویر آز رو برام بگذار تا بهتر بتونم راهنماییت کنم گلم سلام سبلان جون ممنونم ایشا الله قسمت شما بشه عزیزم من دقیقا متوجه سوالت نشدم اگه منظورت علت تفاوت آزمایشهاست ، به دلیل متفاوت بودن آزمایشگاهها امکان قیاس صحیح وجود نداره دستگاههای آنالیز اسپرم آزمایشگاهها با هم فرق داره و هرکدوم نرم مخصوص خودش رو داره مثلا یک آزمایشگاه (معمولا آزمایشگاههای رویان) رنج نرمال مورفولوژی رو 4% میزنن و بعضی از آزمایشگاهها 30% و بعضی حتی 60% بنابراین اگر کسی به آزمایشگاه اول بره و مورفولوژیش سر مرز یعنی 4% باشه تو آزمایشگاه دوم حدود 30% رو نشون میده و تو آزمایشگاه سوم حدود 60% بنابراین اگه میخواهید ببینید اوضاع اسپرم همسرتون چقدر تغییر کرده حتما باید آزمایشها رو تو یک آزمایشگاه واحد انجام بدید تا بتونید با هم قیاس کنید و سعی کنید تا آزمایشگاهی رو که انتخاب میکنید معتبر باشه تا نتایج دقیقتری رو بهتون بده سلام سارا امیدوار جون ممنونم ، ایشا الله قسمت شما بشه عزیزم در مورد زمان بهبود رفع انسداد بعد عمل اطلاع دقیقی ندارم کاربرایی که اطلاعات دارن توضیح بدن لطفا
سلام ناجی جون ممنون که هوایه مارو داری عزیزم برات نتیجه آز شوشومو میزارم هر وقت شد منو دعوت کنی ممنونت میشم ناجی جون منتظر نظر شما هستم
شکلات جون و نفس من شما هم شرایط منو دارید عزیزایه من ایشالله به لطف خدا مشکل هممون حل بشه دوستون دارم دوستایه خوبم گرچه خودم دلم خیلی گرفته ولی نباید ایمان به خدا رو فراموش کرد من با همین شرایط چند ماه قبل در کمال ناباوری خودم و دکترم باردار شدم ولی خوب نی نیم نموند الان غم از دست دادن نی نیمم رو شونم سنگینی میکنه ولی این یه نشونه بود که غیر ممکن وجود نداره
2706